Flamenco zabrzmiało w I LO w Kartuzach !!!

 

Gorące rytmy hiszpańskiego FLAMENCO zabrzmiały w ostatnią środę 17.01.2018r. w I LO Kartuzy. Uczniowie klas dwujęzycznych uczyli się tego tańca jednocześnie rozwijając znajomość języka hiszpańskiego podczas niestandardowych lekcji. Była to nauka i rozwój, a jednocześnie świetna zabawa i mnóstwo pozytywnych emocji!

Prowadząca zajęcia Anabel z Hiszpanii już po raz drugi odwiedziła naszą szkołę. Wcześniej opowiadała o swoim kraju i o wolontariacie europejskim. I tu pojawiły się kolejne pomysły! W efekcie współpracy doradcy zawodowego Magdy Plichta z nauczycielami języka hiszpańskiego Joanną Tusk – Wolską, Emilią Leszkowską oraz Mateuszem Wiśniewskim ze Stowarzyszenia Morena uczniowie przeżyli niezapomniane lekcje, co sami podkreślili w swoich wypowiedziach.