„Wygodne życie- przeszkoda do osiągnięcia szczęścia?”

 

Dnia 18 i 19 kwietnia uczniowie Koła Psychologicznego wraz z psychologiem szkolnym, P. Darią Bemowską wybrali się na VIII Sympozjum pod tytułem Przereklamowana Konsumpcja- „Wygodne życie- przeszkoda do osiągnięcia szczęścia?” na Uniwersytecie Gdańskim. 18 kwietnia uczniowie mieli możliwość uczestniczyć w bardzo interesujących wykładach prowadzonych przez dr hab. Lucynę Bakiera, dr Renatę Konieczną- Woźniak oraz w wideokonferencji z prof. Carl B. Becker’em.

19 kwietnia uczniowie brali udział w warsztatach prowadzonych przez studentów: Panią Marią Kornacką oraz Pana Adama Lewandowskiego. Uczniowie mieli możliwość zapoznać się z różnymi narzędziami marketingowymi, takimi jak lokowanie produktu, grami reklamowymi, programami sponsorowanymi. Mogli też dowiedzieć się więcej na temat wpływu reklamy na nasze zachowanie i robienie zakupów.