Konkurs z Historii dla Uczniów Gimnazjum i Szkoły Podstawowej

 

 

 

 

            KONKURS Z HISTORII DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM

                          W ROKU SZKOLNYM 2018 / 2019

 

 

 

1 Kartuzy 31.10.2018r. KONKURS Z HISTORII DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM W ROKU SZKOLNYM 2018 / 2019 Rejonowa Komisja Konkursowa z Historii po przeprowadzeniu weryfikacji nadesłanych prac ze stopnia szkolnego zakwalifikowała do eliminacji rejonowych następujących uczniów: Lp Nazwisko i imię szkoła 1. TROWSKI DAMIAN Szkoła Podstawowa im. Tajnej Organizacji Wojskowej „Gryf Pomorski” w Miechucinie. 2. CZEKAJŁO ALEKSANDRA Szkoła Podstawowa im. Tajnej Organizacji Wojskowej „Gryf Pomorski” w Miechucinie. 3. JELIŃSKI JAKUB Szkoła Podstawowa w Kamienicy Królewskiej 4. BRILLOWSKI FILIP Zespół Kształcenia i Wychowania w Kamienicy Szlacheckiej Publiczne Gimnazjum im. ks. Antoniego Peplińskiego 5. WĘSIORA MICHAŁ Szkoła Podstawowa im. mjra H. Sucharskiego w Chmielnie 6. KITOWSKI JEREMIASZ Szkoła Podstawowa im. mjra H. Sucharskiego w Chmielnie 7. BELA MAGDALENA Szkoła Podstawowa im. mjra H. Sucharskiego w Chmielnie 8. MĄKA MARTA Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Leźnie Przewodniczący Rejonowej Komisji Konkursowej Witold Wojewódka Uwaga! Eliminacje rejonowe odbędą się 7 grudnia 2018r. o godz. 14. w I Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. H. Derdowskiego w Kartuzach ul. Klasztorna 4. 2 Kartuzy 31.10.2018r. KONKURS Z HISTORII DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2018 / 2019 Rejonowa Komisja Konkursowa z Historii po przeprowadzeniu weryfikacji nadesłanych prac ze stopnia szkolnego zakwalifikowała do eliminacji rejonowych następujących uczniów: Lp Nazwisko i imię szkoła 1. HALMANN MARTYNA Szkoła Podstawowa w Pomieczynie 2. NIEDŹWIECKI KACPER Szkoła Podstawowa w Pomieczynie 3. KUKOWSKI MICHAŁ Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Piłsudskiego w Sierakowicach 4. REITER PAULINA Zespół Kształcenia i Wychowania w Kamienicy Szlacheckiej Szkoła Podstawowa im. ks. Antoniego Peplińskiego 5. ROBAKOWSKA RÓŻA Szkoła Podstawowa w Przodkowie 6. KUPER IGOR Szkoła Podstawowa im. mjra H. Sucharskiego w Chmielnie 7. WARMBIER KINGA Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Somoninie Przewodniczący Rejonowej Komisji Konkursowej Witold Wojewódka Uwaga! Eliminacje rejonowe odbędą się 11 stycznia 2019r. o godz. 14. w I Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. H. Derdowskiego w Kartuzach ul. Klasztorna 4.