Dziewczyny wygrywają Powiatową Licealiadę w Piłce Nożnej

 

W miniony piątek 1.02.2019 w Goręczynie odbyła się Powiatowa Licealiada w Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt. Do zawodów zgłosiło się 6 szkół co świadczy o tym,że piłka nożna wśród dziewczyn jest coraz bardziej popularna. Drużyny rywalizowały z dwóch grupach, naszej drużynie w grupie przyszło się zmierzyć z ZSZiO w Kartuzach (3:1) i ZST Kartuzy ( 5:0). W półfinale spotkaliśmy się z II LO w Kartuzach (2:0) , a w finale ponownie rywalizowaliśmy z ZSZiO w Kartuzach ,po bramce Marty Piotrowiak i rewelacyjnej grze całego zespołu wygrywamy 1:0. 

 

Klasyfikacja Końcowa 

1. I LO Kartuzy

2. ZSZiO Kartuzy

3. II LO Kartuzy

4. ZSZiO Żukowo

5. ZST Kartuzy

6. ZSP Somonino

Kadra I LO w Kartuzach :
Kupper Agnieszka 1 A
Bednarek Monika 1 C
Piotrowiak Marta 1 F
Czaja Julia 2 A
Dejk Julia 2 A
Patrycja Lis 2 C
Puzdrowska Julianna 2 C
Kroenka Zuzanna 2 G
Socha Klaudia 2 G

 

Opiekun Ryszard Dawidowski