Udany występ dziewcząt w Półfinale Wojewódzkim w Futsalu

 7 marca 2019 r. w Zespole Szkół Gospodarki Zywnościowej i Agrobiznesu w Lęborku odbył się Półfinał Wojewódzki w Futsalu Dziewcząt. Nasza drużyna pokazała się z bardzo dobrej strony zajmując II miejsce ( 2 zwycięstaw i 1 porażka). Wynik mógłby być lepszy gdyby kadra naszego zespołu nie była nękana kontuzjami. Bezkonkurencyjny tego dnia okazał się zespół PZS nr.4 z Wejherowa i to one będą reprezentować nasz okręg w Finale Wojewódzkim. 

 

Klasyfikacja Końcowa :

I. PZS 4 Wejherowo

2. I LO Kartuzy

3.PCE Lębork

4.ZSP Kłanino

 

Kadra naszego zespołu : 

Kupper Agnieszka 1 A
Bednarek Monika 1 C
Bronk Zuzanna 1 C
Piotrowiak Marta 1 F
Czaja Julia 2 A
Dejk Julia 2 A
Patrycja Lis 2 C
Klaudia Dunst 2 C
Kroenka Zuzanna 2 G
Socha Klaudia 2 G

Opiekun Ryszard Dawidowski