"Klasztorna" na finałach Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego Public Speaking w Bydgoszczy

 

"Klasztorna" na finałach Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego Public Speaking w Bydgoszczy

Wielkie gratulacje dla dwóch naszych uczennic: Marceliny Szwaba z 3g oraz Kai Karczewskiej z 3e, które w ostatnią sobotę, 9.03, dały popis swoich umiejętności językowych na finałowym etapie XX Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego w Bydgoszczy. 
To już drugi raz z kolei gdy po eliminacjach rejonowych na wydziale Neofilologii w Gdańsku, nasi uczniowie dostają się do finałów w Bydgoszczy. 
 
Public_Speaking...
Public_Speaking_2019 Public_Speaking_2019
Public_Speaking...
Public_Speaking_2019 Public_Speaking_2019
Konkurs nie należy do łatwych, uczestnicy z 8 ośrodków w Polsce wygłaszają 5 minutową przemowę w języku angielskim przed widownią, na której zasiadają głownie wykładowcy i studenci z Uniwersytetu Technologicznego w Bydgoszczy, a potem trzeba jeszcze
zmierzyć się z trudnymi pytaniami jury. Nasze dziewczyny poradziły sobie doskonale, gratulujemy i zachęcamy wszystkich do udziału w konkursie za rok!