„ FRIENDLY RELATIONS”

„ FRIENDLY RELATIONS”

w wykonaniu Maybe Theatre w Gdańsku

        W pt 21.02.2020 uczniowie klas dwujęzycznych 1ep oraz 2ep wybrały się do Sopot gdzie w Dworku Sierakowskich mieli okazję obejrzeć sztukę teatralną w języku angielskim pt „Friendly Relations”. Pełne humoru i zawiłych intryg przedstawienie wyreżyserowała Penny Shefton działająca w Gdańskim Maybe Theatre od wielu lat. Popis gry aktorskiej, nienaganna angielszczyzna i skrupulatnie dopracowane detale scenografii i strojów, to wszystko złożyło się na niezwykłą sztukę teatralną, która bardzo spodobała się całej widowni. Gratulujemy Penny wspaniałej sztuki i czekamy na kolejne przedstawienie!

 

FRIENDLY_RELATI...
FRIENDLY_RELATIONS FRIENDLY_RELATIONS
FRIENDLY_RELATI...
FRIENDLY_RELATIONS FRIENDLY_RELATIONS
FRIENDLY_RELATI...
FRIENDLY_RELATIONS FRIENDLY_RELATIONS
FRIENDLY_RELATI...
FRIENDLY_RELATIONS FRIENDLY_RELATIONS
FRIENDLY_RELATI...
FRIENDLY_RELATIONS FRIENDLY_RELATIONS