,,Proste kroki do zdrowszego odżywiania”

 

,,Proste kroki do zdrowszego odżywiania”
W ostatnim czasie zakończyła się realizacja powiatowego projektu  Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły ,,Klasztorna”, dofinansowanego przez  Powiat Kartuski ,,Proste kroki do zdrowszego odżywiania”. Dotyczył on kształtowania prawidłowych postaw w zakresie profilaktyki chorób cywilizacyjnych (m.in. otyłości) poprzez zdrowsze odżywianie. W ramach działań m.in. nagrano i udostępniono mieszkańcom powiatu kartuskiego 2 webinary: ,,Jak odżywiać się zdrowiej?” oraz ,,Sezonowa kuchnia zdrowia”, nagrano i udostępniono szkołom  wideo lekcję ,,Zdrowa kuchnia nastolatka”, która wciąż jest wykorzystywana podczas zajęć zdalnych. 
Zaproponowane działania w przestrzeni wirtualnej stanowią innowację, nowatorską formę edukacji online, pozwoliły też na dotarcie do większej grupy mieszkańców powiatu kartuskiego poprzez stronę portalu Kartuzy.info oraz Facebook, szczególnie w czasie walki z pandemią coronavirusa oraz zdalnego nauczania.  
 
Proste kroki do...
Proste kroki do zdrowszego odżywiania – bez restrykcyjnej diety Proste kroki do zdrowszego odżywiania – bez restrykcyjnej diety
Proste kroki do...
Proste kroki do zdrowszego odżywiania – bez restrykcyjnej diety Proste kroki do zdrowszego odżywiania – bez restrykcyjnej diety
Proste kroki do...
Proste kroki do zdrowszego odżywiania – bez restrykcyjnej diety Proste kroki do zdrowszego odżywiania – bez restrykcyjnej diety
Proste kroki do...
Proste kroki do zdrowszego odżywiania – bez restrykcyjnej diety Proste kroki do zdrowszego odżywiania – bez restrykcyjnej diety
Proste kroki do...
Proste kroki do zdrowszego odżywiania – bez restrykcyjnej diety Proste kroki do zdrowszego odżywiania – bez restrykcyjnej diety