Konkurs online dla uczniów szkół średnich WYGRAJ INDEKS Z WSAiB 2020/2021

Konkurs online dla  uczniów szkół średnich WYGRAJ INDEKS Z WSAiB 2020/2021
XII edycja Konkursu Wiedzy o Przedsiębiorczości organizowanego corocznie przez Wyższą Szkołę Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni. Główną nagrodą w  konkursie był indeks Uczelni Kwiatkowskiego.
Rywalizacja była podzielona na dwa etapy. W tym roku ze względu na pandemię COVID-19 konkurs odbył się w formie zdalnej na platformach Moodle oraz Microsoft Teams.
Konkurs został objęty patronatem Urzędu Miasta w Gdyni oraz organizacji Pracodawcy Pomorza a także przez firmy takie jak: Crédit Agricole, OVB, Lograd czy Centrum Porozumień Prawnych i kancelarii Buszan Suchecka Orłowski Adwokat Radcowie Prawni..

XII edycja Konkursu Wiedzy o Przedsiębiorczości

I etapu Konkursu Wiedzy o Przedsiębiorczości: udział 35 uczniów dn.15.02. Do II etapu

zakwalifikowalo się 11 uczniów