Dyżury nauczycieli

Dyżury nauczycieli

L.p

Nazwisko i imię

dzień

godzina

nr sali

1.

Dyrekcja szkoły

po wcześniejszym umówieniu się przez sekretariat szkoły

2.

Bieszka Beata

środa

12.15-13.00

p. nauczycielski

3.

Bladowska Agnieszka

środa

12.15 -13.00

p. nauczycielski

4.

Bystron Izabela

piątek

9.25 – 10.10

p. nauczycielski

5.

Chlebba Wojciech

poniedziałek

11.20-12.05

sala gimnastyczna

6.

Ks. Ciesielski Karol

środa

11.20-12.05

p. nauczycielski

7.

Cybula Zuzanna

wtorek

11.20 - 12.05

sala gimnastyczna

8.

Dawidowski Ryszard

poniedziałek

12.15 -13.00

sala gimnastyczna

9.

Ducher Judyta

poniedziałek

11.20 - 12.05

p. nauczycielski

10.

Fularczyk Małgorzata

czwartek

10.20 - 11.05

p. nauczycielski

11.

Furman Elwira

środa

10.20 - 11.05

p. nauczycielski

12.

Groth Joanna

poniedziałek

12.15 -13.00

p. nauczycielski

13.

Górna Ewelina

piątek

14.05-14.50

p. nauczycielski

14.

Gruba Karolina

wtorek

8.35-9.20

p. nauczycielski

15.

Grzenkowicz Beata

środa

11.20-12.05

p. nauczycielski

16.

Grzenkowicz Katarzyna

środa

10.20-11.05

p. nauczycielski

17.

Hinca Żaneta

wtorek

12.15-13.00

p. nauczycielski

18.

Jakubek Łukasz

wtorek

11.20-12.05

sala gimnastyczna

19.

Januszewska Edyta

środa

12.15-13.00

p. nauczycielski

20.

Jażdżewska Bożena

wtorek

11.20-12.05

p. nauczycielski

21.

Juńska-Nacel Justyna

1 i 3 poniedziałek miesiąca

11.20-12.05

p. nauczycielski

22.

Klasa Andrzej

wtorek

8.35-9.20

p. nauczycielski

23.

Klinkosz Andrzej

piątek

10.20-11.05

108

24.

Kobiela Sabina

wtorek

13.10-13.55

113

25.

Krokocka Anna

poniedziałek

10.20-11.05

p. nauczycielski

26.

Lange Aneta

środa

14.30-15.30

biblioteka

27.

Lange Mirosław

środa

8.35-9.20

13

28.

Laskowska-Treder Karolina

poniedziałek

10.20-11.05

śrop. nauczycielski

29.

Leszkowska Emilia

wtorek

10.20-11.05

bibioteka

30.

Lewna Magdalena

poniedziałek

12.15-13.00

p. nauczycielski

31.

Marszałkowska Ewa

piątek

11.20-12.05

p. nauczycielski

32.

Matuszczak Honorata

poniedziałek

9.25-10.10

p. nauczycielski

33.

Michna Alina

wtorek

12.15-13.00

sala gimnastyczna

34.

Neubauer Dagmara

czwartek

9.25-10.10

p. nauczycielski

35.

Niklas Agnieszka

środa

11.20-12.05

p. nauczycielski

36.

Okrój Barbara

piątek

12.15 -13.00

p. nauczycielski

37.

Ortmann Violetta

piątek

10.20-11.05

p. nauczycielski

Dyżury nauczycieli

L.p

Nazwisko i imię

dzień

godzina

nr sali

38.

Ortmann-Ulatowska Jadwiga

czwartek

11.20 -12.05

p. nauczycielski

39.

Ostrowska Aleksandra

piątek

11.20- 12.05

p. nauczycielski

40.

Petta Janusz

środa

14.05-14.50

p. nauczycielski

41.

Puzdrowski Łukasz

wtorek

14.05-14.50

p. nauczycielski

42.

Reglińska Mirosława

piątek

10.20- 11.05

p. nauczycielski

43.

Regliński Mirosław

piątek

11.20-12.05

p. nauczycielski

44.

Schmidt Agata

środa

10.20-11.05

p. nauczycielski

45.

Serkowska Karolina

środa

9.25-10.10

p. nauczycielski

46.

Shefton Josephine

poniedziałek

11.20-12.05

p. nauczycielski

47.

Skierka Maciej

czwartek

9.25 – 10.10

p. nauczycielski

48.

Słomczyńska Edyta

środa

10.20-11.05

p. nauczycielski

49.

Stubińska Maria

poniedziałek

11.20-12.05

p. nauczycielski

50.

Syldatk Damian

czwartek

10.20-11.05

p. nauczycielski

51.

Szałach-Marcinkowska Maria

środa

9.25- 10.10

p. nauczycielski

52.

Szymański Marek

poniedziałek

9.50-10.20

p. nauczycielski

53.

Tomicka Katarzyna

piątek

10.20-11.05

p. nauczycielski

54.

Tusk-Wolska Joanna

środa

13.10-13.55

117

55.

Wesołowska Bożena

poniedziałek

10.20-11.05

p. nauczycielski

56.

Wilnma Ewa

czwartek

10.20-11.05

117

57.

Zabrocka Aleksandra

środa

9.25-10.10

sala gimnastyczna

58.

Zelewska Lucyna

środa

9.25-10.10

p. nauczycielski

59.

Żakowska Grażyna

poniedziałek

9.25-10.10

p. nauczycielski

pokój nauczycielski- I piętro, sala 105