Nauczyciele

 

SPIS NAUCZYCIELI

PRZEDMIOTY

NAUCZYCIELE

RELIGIA

  • Ks. Karol Ciesielski
  • mgr Mirosław Lange
  • mgr Marek Szymański
ETYKA
  • mgr Aneta Lange

JĘZYK POLSKI

  • mgr Beata Bieszka
  • mgr Joanna Bigus
  • mgr Joanna Groth
  • mgr Beata Grzenkowicz
  • mgr Maria Mejer – Kobiela
  • mgr Agnieszka Niklas
  • mgr Grażyna Żakowska
  • mgr Judyta Ducher

JĘZYK ANGIELSKI

  • dr Martyna Jaskulska
  • mgr Justyna Juńska - Nacel
  • mgr Agnieszka Bladowska
  • mgr Katarzyna Grzenkowicz
  • mgr Sabina Kobiela
  • mgr Jadwiga Ortmann – Ulatowska
  • mgr Maciej Skierka
  • mgr Joanna Tusk - Wolska
  • mgr Beata Węzeł
  • mgr Dagmara Neubauer
  • mgr Ewa Wilma
  • mgr Anna Krokocka
  • Josephine Penelope Shefton

JĘZYK FRANCUSKI

  • mgr Janusz Petta
  • mgr Honorata Matuszczak
JĘZYK HISZPAŃSKI
  • mgr Emilia Leszkowska
  • mgr Dagmara Neubauer
  • mgr Joanna Tusk - Wolska
  • mgr Aleksandra Ostrowska
JĘZYK KASZUBSKI

 

  • mgr Karolina Serkowska

JĘZYK ŁACIŃSKI

  • mgr Maria Mejer – Kobiela

JĘZYK NIEMIECKI

  • mgr Hanna Dębska
  • mgr Emilia Leszkowska
  • mgr Lucyna Zelewska

JĘZYK ROSYJSKI

  • mgr Łukasz Puzdrowski

HISTORIA

  • mgr Edyta Januszewska
  • mgr Ryszard Leszkowski
  • mgr Ewa Marszałkowska
  • mgr Witold Wojewódka
  • mgr Damian Syldatk 
  • mgr Mirosława Reglińska

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

  • mgr Andrzej Klasa
  • mgr Witold Wojewódka
  • mgr Edyta Januszewska

MATEMATYKA

  • mgr Żaneta Hinca
  • mgr Magdalena Lewna
  • mgr Elżbieta Klas
  • mgr Karolina Laskowska - Treder
  • mgr Violetta Ortmann
  • mgr Maria Szałach - Marcinkowska
  • mgr Elwira Furman
  • mgr Agata Szmidt

FIZYKA

 

  • mgr Karolina Laskowska - Treder
  • mgr Mirosław Regliński
  • mgr Katarzyna Tomicka

CHEMIA

  • dr Anna Bychowska
  • mgr Ewa Kowaluk
  • mgr Barbara Okrój
  • mgr Karolina Gruba
  • mgr Edyta Słomczyńska

BIOLOGIA

  • mgr Izabela Bystron
  • mgr Zdzisław Sokół
  • mgr Bożena Wesołowska
  • mgr Danuta Zaporowska

GEOGRAFIA

 

  • mgr Andrzej Klasa
  • mgr Maria Stubińska
  • mgr Anna Krokocka

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

  • mgr Małgorzata Fularczyk
  • mgr Danuta Zaporowska

INFORMATYKA

  • mgr Bożena Jażdżewska
  • mgr Andrzej Klinkosz
  • mgr Mirosław Lange

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA 

  • mgr Małgorzata Fularczyk
PLASTYKA mgr Zenon Sapała
MUZYKA mgr Ewelina Górna
PRZYGOTOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE
  • mgr Izabela Bystron
PEDAGOG SZKOLNY
  • mgr Ewa Bystron
  • mgr Weronika Kuczkowska
PSYCHOLOG
  • mgr Daria Bemowska
DORADZTWO ZAWODOWE
  • mgr Magdalena Plichta
  • mgr Zdzisław Sokół

WYCHOWANIE FIZYCZNE

  • mgr Wojciech Chlebba
  • mgr Ryszard Dawidowski
  • mgr Łukasz Jakubek
  • mgr Alina Michna
  • mgr Aleksandra Zabrocka
  • mgr Zuzanna Cybula
BIBLIOTEKA SZKOLNA
  • mgr Aneta Lange
  • mgr Gabriela Butowska

 

Agata Szmidt | matematyka
Agata Szmidt matematyka
Ewelina Górna | historia sztuki
Ewelina Górna historia sztuki
Jagoda Ortmann-Ulatowska | język angielski
Jagoda Ortmann-Ulatowska język angielski
Weronika Kuczkowska| pedagog szkolny
Weronika Kuczkowska pedagog szkolny
Anna Bychowska | chemia
Anna Bychowska chemia
Bożena Wesołowska | biologia
Bożena Wesołowska biologia
Mirosław Regliński | fizyka
Mirosław Regliński fizyka
Beata Węzeł | język angielski
Beata Węzeł język angielski
Żaneta Hinca | matematyka
Żaneta Hinca matematyka
Agnieszka Niklas | język polski
Agnieszka Niklas język polski
Ewa Kowaluk | chemia
Ewa Kowaluk chemia
Łukasz Puzdrowski | język rosyjski
Łukasz Puzdrowski język rosyjski
Maciej Skierka | język angielski
Maciej Skierka język angielski
Justyna Juńska-Nacel | język angielski
Justyna Juńska-Nacel język angielski
Mirosław Lange | religia
Mirosław Lange religia
Aneta Lange | etyka
Aneta Lange etyka
Magdalena Lewna | matematyka
Magdalena Lewna matematyka
Alina Michna | wychowanie fizyczne
Alina Michna wychowanie fizyczne
Zdzisław Sokół | biologia
Zdzisław Sokół biologia
Maria Stubińska | geografia
Maria Stubińska geografia
Maria Szałach - Marcinkowska | matematyka
Maria Szałach - Marcinkowska matematyka
Daria Bemowska | psycholog
Daria Bemowska psycholog
Sabina Kobiela | język angielski
Sabina Kobiela język angielski
Elwira Furman | matematyka
Elwira Furman matematyka
Małgorzata Fularczyk | edb
Małgorzata Fularczyk edb
Ewa Marszałkowska | historia
Ewa Marszałkowska historia
Karolina Laskowska - Treder | matematyka
Karolina Laskowska - Treder matematyka
Beata Grzenkowicz | język polski
Beata Grzenkowicz język polski
Bożena Jażdżewska | informatyka
Bożena Jażdżewska informatyka
Beata Bieszka | język polski
Beata Bieszka język polski
Hanna Dębska | język niemiecki
Hanna Dębska język niemiecki
Aleksandra Zabrocka | wychowanie fizyczne
Aleksandra Zabrocka wychowanie fizyczne
Karolina Serkowska | język kaszubski
Karolina Serkowska język kaszubski
Martyna Jaskulska | język angielski
Martyna Jaskulska język angielski
Magdalena Plichta | doradztwo zawodowe
Magdalena Plichta doradztwo zawodowe
Andrzej Klasa | geografia
Andrzej Klasa geografia
Edyta Januszewska | historia
Edyta Januszewska historia
Violetta Ortmann | matematyka
Violetta Ortmann matematyka
Anna Krokocka | geografia
Anna Krokocka geografia
Katarzyna Grzenkowicz | język angielski
Katarzyna Grzenkowicz język angielski
Janusz Petta | język francuski
Janusz Petta język francuski
Grażyna Żakowska | język polski
Grażyna Żakowska język polski
Judyta Ducher | język polski
Judyta Ducher język polski
Honorata Matuszczak I język francuski
Honorata Matuszczak I język francuski
Emilia Leszkowska| język niemiecki
Emilia Leszkowska język niemiecki
Joanna Tusk - Wolska | język angielski
Joanna Tusk - Wolska język angielski
 Ryszard Dawidowski | wychowanie fizyczne
Ryszard Dawidowski wychowanie fizyczne