Odsłony: 994

Dziewczęta ponadgimnazjalne  1997/2000

LP. Nazwisko Imię Szkoła Powiat rocznik  
  Topka Beata ZS Ekonomiczno-Usługowych w Bytowie bytowski 1999 4:58,4
 1 Lizakowska Weronika ZS nr 1 w Kościerzynie kościerski 1998 5:06,1
 2 Dubiella Monika II LO Starogard Gd. starogardzki 2000 5:10,6
 3 Groth Dagmara XII LO w Gdańsku m. gdański 1999 5:30,4
 6 Sójka Klaudia ZSA w Człuchowie człuchowski 1999 5:33,1
 5 Żurek Magdalena II LO Starogardzie Gd. starogardzki 1999 5:38,5
 7 Bulczak Sylwia XII LO w Gdańsku m. gdański 1999 5:44,4
 8 Śleszycka Anna III LO w Gdyni gdyński 1998 5:45,4
 9 Szymanowicz Monika II LO w Chojnicach chojnicki 2000 5:59,4
 10 Serkowska Laura I LO w Kartuzach kartuski 1999 6:01,7
  Topp Zofia ZSP nr 1 w Rumi wejherowski 2000  
  Zakrzewska Sara ZSA w Człuchowie człuchowski 2000  
  Leszczyńska Alicja ZS Chojnice chojnickie 2000  
  Kubiak Jagoda ZS Chojnice chojnicki 2000  
  Szyca Barbara I LO w Lęborku lęborski 1999  
  Kreft Oliwia ZSP nr 1 w Rumi wejherowski 1999  
  Kohnke Daria Salezjańskie LO w Rumi wejherowski 1998  
  Głodek Magdalena II LO Starogard Gd. starogardzki 1999  
  Maliszewska Agata ZSP nr 4 w Wejherowie wejherowski 2000  
  Radecka Michalina V LO w Gdańsku m. gdański 1999  
  Grela Aleksandra ZS Chojnice chojnicki 2000  
  Węsierska Teresa ZS nr 3 w Kościerzynie kościerski 1999  
  Jarzembińska Roksana ZSZ w Barlewiczkach sztumski 2000  
  Laskowska Joanna II LO Starogard Gd. starogardzki 2000  
  Marczykowska Monika ZSP nr 4 w Wejherowie wejherowski 1999  
  Suchcicka Zuzanna V LO w Gdańsku m. gdański 1999  
  Trzebiatowska Anna ZS Chojnice chojnicki 1999  
  Renke Maria III LO w Gdyni gdyński 1999  
  Cylkowska Karolina II LO w Starogardzie Gd. starogardzki 2000  
  Popiołek Joanna ZSP nr 4 w Wejherowie wejherowski 1998  
  Deputat Zuzanna III LO w Gdyni gdyński 2000  
  Strzelecka Angelika ZSA w Człuchowie człuchowski 1999  
  Posańska Kalina V LO w Gdańsku m. gdański 2000  
  Glanert Maja III LO w Gdyni gdyński 1999  
  Lewandowska Klaudia V LO w Gdańsku m. gdański 2000  
  Deptulska Maria Uniwersyteckie Katolickie LO w Tczewie tczewski 2000  
  Laska Agata ZS Chojnice chojnicki 1999  
  Cejrowska Patrycja II LO Starogard Gd. starogardzki 2000  
  Formela Natalia I LO w Kartuzach kartuski 1999  
  Osiowy Weronika ZSA w Człuchowie człuchowski 1998  
  Konkol Karolina ZS nr 3 w Kościerzynie kościerski 2000  
  Łuczkowska Agnieszka V LO w Gdańsku m. gdański 1999  
  Greig Sophie V LO w Gdańsku m. gdański 2000  
  Gmiterek Anna I LO w Kartuzach kartuski 1999  
  Erdmańczyk Marta ZS Chojnice chojnicki 1999  
  Binkowska Izabela ZSA w Człuchowie człuchowski 1999  
  Buśko Zofia I LO w Lęborku lęborski 1999  
  Stencel Julia I LO w Lęborku lęborski 2000  
  Formela Maja I LO w Kartuzach kartuski 2000  
  Wera Anna ZS Ekonomiczno-Usługowych w Bytowie bytowski 2000  
  Lica Daria I LO w Kartuzach kartuski 1999  
  Narloch Weronika ZS nr 3 w Kościerzynie kościerski 1999  
  Semak Ewelina ZSP nr 4 w Wejherowie wejherowski 1998  
  Pawluk Sylwia I LO w Lęborski lęborski 1998  
  Formella Kornelia ZSP nr 4 w Wejherowie wejherowski 1998  
  Prondzyńska Natalia ZS Ekonomiczno- Usługowych w Bytowie bytowski 2000  
  Pergoł Joanna III LO w Gdyni gdyński 1999  
  Brylowska Gabriela ZS nr 3 w Kościerzynie kościerski 1999  
  Smuga Klaudia ZSP nr 4 w Wejherowie wejherowski 1999  
  Pierzchała Maria I LO w Lęborku lęborski 1999  
  Puzdrowska Renata ZS nr 3 w Kościerzynie kościerski 2000  
  Jarzyna Agata ZS w Sztumie sztumski 2000  
  Horbacz Justyna I LO w Lęborku lęborski 1998  
  Piechowska Faustyna ZS Ekonomiczno-Usługowych w Bytowie bytowski 2000  
  Pożoga Adrianna ZSA w Człuchowie człuchowski 2000  
  Hnatyszyn Magdalena ZS Ekonomiczno- Usługowych w Bytowie bytowski 2000  
  Wojach Sylwia ZS Ekonomiczno- Usługowych w Bytowie bytowski 2000  
  Żuchowska Patrycja ZS w Sztumie sztumski 1999  
  Butkus Weronika ZS w Sztumie sztumski 2000  
  Musiał Anna ZS w Sztumie sztumski 1999  
  Miotk Klaudia I LO w Kartuzach kartuski 1999  
  Aszyk Bożena ZS nr 3 w Kościerzynie kościerski 1998  
  Cebula Roma ZS w Sztumie sztumski 1998  
  Monkielewicz Paulina ZS w Sztumie sztumski 1998  
  1. II LO w Starogardzie Gd.                                             3, 6, 18, 24, 29, 38 = 118 pkt.
  2. Zespół Szkół w Chojnicach                                         13, 14, 21, 27, 37, 45 = 157 pkt.
  3. V LO w Gdańsku                                                             20, 26, 33, 35, 42, 43 = 199 pkt.
  4. ZSA w Człuchowie                                                         5, 12, 32, 40, 46, 65 = 200 pkt.
  5. ZSP  nr 4 w Wejherowie                                                             19, 25, 30, 53, 55, 59 = 241 pkt.
  6. I LO Kartuzach                                                                 10, 39, 44, 49, 51, 71 = 264 pkt.
  7. I LO w Lęborku                                                                15, 47, 48, 54, 60, 63 = 287 pkt.
  8. ZS Ekonomiczno – Usługowych w Bytowie         1, 50, 56, 64, 66, 67 = 304 pkt.
  9. ZS nr 3 w Kościerzynie                                                 22, 41, 52, 58, 61, 72 = 306 pkt.
  10. ZS w Sztumie                                                                   62, 68, 69, 70, 73, 74 = 416 pkt
LP. Nazwisko Imię Szkoła Powiat rocznik  
 1 Ebel Grzegorz ZS Ekonomiczno-Usługowych w Bytowie bytowski 1997 7:28,3
 2 Jankowski Radosław ZS Ekonomiczno-Usługowych w Bytowie bytowski 1998 7:29,7
 3 Kurowski Tomasz I LO w Kartuzach kartuski 2000 7:30,9
  Serkowski Patryk ZS nr 1 w Kościerzynie kościerski 1997 7:51,2
  Narloch Damian ZS nr 1 w Kościerzynie kościerski 1997 7:51,9
  Kowalski Marcin III LO w Gdyni gdyński 2001 7:58,9
  Krotla Bartłomiej ZSA w Człuchowie człuchowski 1997 8:03,8
  Jaśniewski Michał ZS Ekonomicznych w Tczewie tczewski 1997 8:05,8
  Krauze Bartosz ZS Chojnice chojnicki 1999 8:06,6
  Szyszka Michał III LO w Gdyni gdyński 1999 8:07,7
  Kuczkowski Miłosz I LO w Kościerzynie kościerski 1998  
  Grzybczyk Szymon XII LO w Gdańsku m. gdański 1999  
  Tanaś Patryk XII LO w Gdańsku m. gdański 2000  
  Lewandowski Michał XII LO w Gdańsku m. gdański 2000  
  Kosmala Szymon ZSZ w Barlewiczkach sztumski 1998  
  Mielewczyk Bartosz ZS Ekonomiczno-Usługowych w Bytowie bytowski 2000  
  Klein Oskar II LO w Starogardzie Gd. starogardzki 2000  
  Żurek Grzegorz ZSP nr 1 w Rumi wejherowski 2000  
  Grzelka Jakub ZS Chojnice chojnicki 2000  
  Drawc Filip XII LO w Gdańsku m. gdański 2000  
  Jarliński Michał ZSP nr 1 w Rumi wejherowski 1999  
  Kienski Mateusz ZS Chojnice chojnicki 2000  
  Breszka Dawid ZS Chojnice chojnicki 2000  
  Szreder Dawid ZS nr 1 w Kościerzynie kościerski 1998  
  Zela Szymon ZS nr 1 w Kościerzynie kościerski 2000  
  Czerwionka Dawid ZSP nr 1 w Rumi wejherowski 1999  
  Kopecki Marcin ZSZ w Barlewiczkach sztumski 1999  
  Lipiński Karol ZSP nr 1 w Rumi wejherowski 2000  
  Ciekliński Jakub II LO w Starogardzie Gd. starogardzki 1999  
  Szwichtenberg Jakub I LO w Kartuzach kartuski 1998  
  Domski Wojciech II LO w Lęborku lęborski 1998  
  Gołębiewski Sebastian ZSA w Człuchowie człuchowski 1997  
  Guziński Patryk ZSM i Logistycznych w Słupsku słupski 2000  
  Wicki Damian ZSP w Przodkowie kartuski 1998  
  Rosa Marcin ZS Chojnice chojnicki 1998  
  Talaśka Damian ZSP nr 1 w Rumi wejherowski 1997  
  Bajur Bartosz II LO w Malborku malborski 1998  
  Dąbrowski Stanisław ZSP w Prabutach kwidzyński 1999  
  Cyrson Dominik ZS Ekonomiczno-Usługowych w Bytowie bytowski 2000  
  Ciepliński Kacper ZS nr 1 w Kościerzynie kościerski 1999  
  Wróbel Michał ZS w Sztumie sztumski 2000  
  Stolc Maciej ZS nr 1 w Kościerzynie kościerski 2000  
  Wirkus Kacper ZSA w Człuchowie człuchowski 2000  
  Hajduk Michał ZSP nr 1 w Rumi wejherowski 1999  
  Gąsior Grzegorz ZSM i Logistycznych w Słupsku słupski 1999  
  Sylwestrzak Konrad ZSA w Człuchowie człuchowski 2000  
  Zemke Paweł ZSE w Tczewie tczewski 2000  
  Pogroszewski Jakub II LO Starogard Gd. starogardzki 1998  
  Sztolsztejner Adrian III LO w Gdyni gdyński 1998  
  Kuszczak Igor III LO w Gdyni gdyński 1999  
  Wanda Mateusz ZSA w Człuchowie człuchowski 1997  
  Krycki Michał ZSM i Logistycznych w Słupsku słupski 2000  
  Keller Adam II LO w Lęborku lęborski 1998  
  Klein Dawid II LO Starogard Gd. starogardzki 1999  
  Kwidziński Marcin ZSP w Przodkowie kartuski 1999  
  Brodnicki Michał II LO w Malborku malborski 1999  
  Pastewski Wojciech ZSZ w Barlewiczkach sztumski 2000  
  Pietruszka Krzysztof III LO w Gdyni gdyński 2000  
  Plutowski Kacper II LO Starogardzie Gd. starogardzki 1999  
  Masiak Mateusz ZSA w Człuchowie człuchowski 1997  
  Mazurowski Mateusz ZST w Tczewie tczewski 2000  
  Chupka Konrad III LO w Gdyni gdyński 2000  
  Klinkosz Jakub II LO w Lęborku lęborskie 2000  
  Formela Oskar ZSM i Logistycznych w Słupsku słupski 1999  
  Galeniewski Rafał II LO w Malborku malborski 2000  
  Drawc Michał ZSP w Przodkowie kartuski 2000  
  Bochenek Mateusz ZSE w Tczewie tczewski 1997  
  Stencel Korneliusz II LO w Starogardzie Gd. starogardzki 1998  
  Rymarchuk Aliaksei XII LO w Gdańsku m. gdański 1999  
  Żmuda Bartłomiej ZS Ekonomiczno-Usługowych w Bytowie bytowski 1998  
  Janczak Bartosz II LO w Lęborku lęborski 1998  
  Frankowski Patryk ZSP w Przodkowie kartuski 1997  
  Stenka Tyberiusz ZSP w Przodkowie kartuski 1998  
  Robaczek Paweł II LO w Malborku malborski 1999  
  Borawski Mateusz ZS w Chojnicach chojnicki 2000  
  Liszewski Patryk ZSZ w Barlewiczkach sztumski 2000  
  Kubicki Konrad II LO w Malborku malborski 2000  
  Lewandowski Potr ZSZ w Barlewiczkach sztumski 2000  
  Brzoskowski Bartłomiej ZSE w Tczewie tczewski 2000  
  Michalak Dawid ZS M i Logistycznych w Słupsku słupski 1998  
  Toporek Michał ZSP w Przodkowie kartuski 2000  
  Tryka Wojciech ZSZ w Barlewiczkach sztumski 2000  
  Baran Radosław ZSM i Logistycznych w Słupsku słupski 1998  
  Goytowski Mateusz ZS Ekonomiczno-Usługowych w Bytowie bytowski 2000  
  Smętek Łukasz XII LO w Gdańsku gdański 1998  
  Kordowski Maciej ZSE w Tczewie tczewski 1999  
  Kreft Jakub II LO w Lęborku lęborski 2000  
  Rażewski Maciej II LO w Malborku malborski 1999  
  Kamrowski Mateusz ZSE w Tczewie tczewski 1998  
  Gozdowski Wojciech II LO w Lęborku lęborski 1998