Dyżury nauczycieli

Dyżury nauczycieli

L.p. Nazwisko i imię dzień godzina nr sali
1. Mejer- Kobiela Maria po wcześniejszym umówieniu się przez sekretariat szkoły 201
2. Klas Elżbieta środa 14.20 – 15.00 201
3. Wojewódka Witold I piątek miesiąca 15.00 – 16.00 201
4. Bemowska Daria I środa miesiąca 16.00 -17.00 9
5. Bychowska Anna poniedziałek 11.45 - 12.30 5
6. Bystron Izabela piątek 9.50 – 10.35 105
7. Chlebba Wojciech czwartek 9.50 – 10.35 Sala gimn.
8. Cybula Zuzanna poniedziałek 11.45 – 12.30 Sala gimn.
9. Dawidowski Ryszard piątek 10.50 – 11.35  Sala gimn.
10. Dębska Hanna piątek 9.50 – 10.35 7
11. Filipowicz Irena środa 11.45 – 12.30 117
12. Fularczyk Małgorzata I czwartek miesiąca 11.45 – 12.30 217
13. Gac Andrzej wtorek 10.50 – 11.35 117
14. Gac Krystyna czwartek 10.45 – 11.45 110
15. Golanko Grażyna poniedziałek 13.45 – 14.20 105
16. Gostkowski Marian środa 10.45 – 11.35 105
17. Grzenkowicz Beata poniedziałek 10.50 – 11.35 106
18. Grzenkowicz Katarzyna wtorek 9.40 – 10.25 105
19. Hinca Żaneta poniedziałek 9.50 – 10.35 105
20. Jakubek Łukasz czwartek 12.40 – 13.25 Sala gimn.
21. Januszewska Edyta I środa miesiąca 10.50 – 11.35 105
22. Jaskulska Martyna czwartek 12.45 – 13.25 105
23. Jażdżewska Bożena czwartek 8.55 – 9.40 215
24. Klasa Andrzej piątek 9.50 – 10.35 105
25. Kobiela Sabina czwartek 11.50 – 12.30 105
26. Kostuch Maria poniedziałek 13.30 – 14.15 108
27. Kowaluk Ewa środa 13.35 – 14.20 5 / 105
28. Lange Mirosław środa 16.00 – 17.00 105
29. Laskowska-Treder Karolina czwartek 10.50 – 11.35 105
30. Leszkowski Ryszard poniedziałek 12.30 – 13.30 105
31. Lewna Magdalena środa 9.50 – 10.35 105
32. Marszałkowska Ewa środa 12.40 – 13.25 105
33. Ks. Mejer  Stanisław I poniedziałek miesiąca 10.50 – 11.35 105
34. Michna Alina wtorek 16.00 – 17.00 Sala gimn.
35. Niklas Agnieszka wtorek 9.40 -10.35 105

 

 

Dyżury nauczycieli

L.p. Nazwisko i imię dzień godzina nr sali
36. Ortmann Violetta poniedziałek 12.40 -13.25 104
37. Ortmann-Ulatowska Jadwiga czwartek 11.45 – 12.30 105
38. Petta Janusz I czwartek miesiąca 9.50 – 10.35 105
39. Pisarek Barbara piątek 11.45- 12.30 105
40. Plichta Magdalena ostatnia środa miesiąca 14.25 – 15.10 115
41. Puzdrowski Łukasz środa 9.50 – 10.35 213
42. Pytka Paweł środa 9.50 -10.35 105
43. Regliński Mirosław poniedziałek 9.50 – 10.35 105
44. Skierka Maciej piątek 12.40 -  13.25 105
45. Sokół Zdzisław piątek 14.30 – 15.30 10
46. Stubińska Maria piątek 8.55- 9.40    13.35- 14.20 105
47. Szałach-Marcinkowska Maria I poniedziałek miesiąca 10.50 – 11.35 105
48. Tusk-Wolska Joanna I piątek miesiąca 9.50 -10.35 105
49. Wesołowska Bożena I poniedziałek miesiaca 12.40 -13.20 105
50. Węzeł Beata I wtorek miesiąca 9.50 – 10.35 105
51. Zelewska Lucyna poniedziałek 11.45 – 12.30 105
52. Żakowska Grażyna poniedziałek 11.45 – 12.30 105