Dyżury nauczycieli

Dyżury nauczycieli

  Nazwisko i imię Dzień, godzina sala
  Klas Elżbieta Środa, 13.30 – 14.30 201
  Wojewódka  Witold Czwartek, 14.00 – 15.00 201
  Bemowska Daria Pierwsza środa miesiąca, 16.30 - 17.30 9
  Bigus Joanna                Środa, 11.45 – 12.30 Pokój nauczycielski
  Bystron Ewa                Pierwszy piątek miesiąca, 15.00 - 16.00 221
  Bystron Izabela            Pierwszy wtorek miesiąca, 9.50 – 10.35 Pokój naucz
  Chlebba Wojciech Wtorek, 12.40 – 13.25 Sala gimnastyczna
  Dawidowski Ryszard Środa, 8.55 – 9.40 Sala gimnastyczna
  Dębska Hanna              Czwartek, 13.35 - 14.20 Pokój nauczycielski
  Filipowicz Irena            Pierwsza środa miesiąca, 11.45 – 12.30 113
  Fularczyk Małgorzata         Pierwszy poniedziałek miesiąca, 10.50 – 11.35 Pokój nauczycielski
  Gac Andrzej                  Piątek, 12.40 - 13.25 117
  Gac Krystyna              

Pierwsza środa miesiąca,

 8.55 – 9.40

117
  Golanko Grażyna          Środa, 9.50 – 10.35 Pokój nauczycielski
  Grzenkowicz Beata Poniedziałek, 11.45 – 12.30 Pokój nauczycielski
  Grzenkowicz Katarzyna Pierwszy wtorek miesiąca, 9.50 – 10.35 Pokój nauczycielski
  Hinca Żaneta                Poniedziałek, 9.50 – 10.35 Pokój nauczycielski
  Jakubek Łukasz Poniedziałek, 12.40 – 13.25 Sala gimnastyczna
  Januszewska  Edyta Piątek, 8.00 – 8.45 Pokój nauczycielski
  Jaskulska Martyna Pierwszy wtorek miesiąca, 12.40 – 13.25 Pokój nauczycielski
  Jażdżewska Bożena Środa, 10.35 – 11.20 Pokój nauczycielski
  Klasa Andrzej  Drugi poniedziałek miesiąca, 11.45 – 12.30 Pokój nauczycielski
  Kobiela Sabina             Pierwszy poniedziałek miesiąca, 9.50 – 10.35 Pokój nauczycielski
  Kowaluk Ewa               Pierwszy poniedziałek miesiąca, 10.50 – 11.35 Pokój naucz
  ks. Mejer Stanisław Pierwszy poniedziałek miesiąca, 12.40 – 13.25 Pokój nauczycielski
  Lange Mirosław            Środa, 17.00 – 17.45 Pokój nauczycielski
  Laskowska-Treder Karolina Wtorek, 8.55 – 9.40 Pokój nauczycielski
  Leszkowska Emilia         Poniedziałek, 9.50 - 10.50 Pokój nauczycielski
  Leszkowski Ryszard Poniedziałek, 11.30 – 12.30 Pokój nauczycielski
  Lewna Magdalena                   Środa, 12.40 – 13.25 Pokój nauczycielski
  Marszałkowska Ewa         Środa, 11.30 – 12.30 Pokój nauczycielski
  Matuszczak Honorata Pierwszy poniedziałek miesiąca, 9.50 – 10.35 Pokój nauczycielski
  Michna  Alina               Środa, 15.15 – 16.00 Sala gimnastycznz
  Milewska- Krukowska Ewa Czwartek, 11.45 – 12.30 Sala gimnastyczna
  Niklas Agnieszka          Poniedziałek, 12.40 – 13.25 Pokój nauczycielski
  Ortmann Violetta Wtorek, 10.50 – 11.35 Pokój nauczycielski
   Ortmann-Ulatowska Jadwiga Pierwszy poniedziałek miesiąca, 10.50 – 11.35 Pokój nauczycielski
  Petta Janusz                  Pierwszy wtorek miesiąca, 10.50 – 11.35 Pokój nauczycielski
  Pisarek Barbara Czwartek, 11.45 – 12.30 Pokój nauczycielski
  Plichta Magdalena Pierwszy poniedziałek miesiąca, 15.30 - 16.30 115
  Puzdrowski Łukasz Środa, 11.45 - 12.30 Pokój nauczycielski
  Regliński  Mirosław Poniedziałek, 11.45 – 12.30 Pokój nauczycielski
   Skierka Maciej Pierwszy piątek miesiąca, 13.35 – 14.20 8
  Stubińska  Maria Pierwszy poniedziałek miesiąca, 14.25 – 15.10 Pokój nauczycielski
  Szałach-Marcinkowska Maria Wtorek, 10.50 – 11.35 Pokój nauczycielski
  Tusk-Wolska Joanna  Pierwszy wtorek miesiąca, 8.55 – 9.40 Pokój nauczycielski
  Wesołowska Bożena  Pierwszy piątek miesiąca,  9.50 – 10.35 Pokój nauczycielski
  Węzeł Beata Pierwszy wtorek miesiąca, 9.50 – 10.35 Pokój nauczycielski
  Zabrocka  Aleksandra Środa, 8.55 – 9.40 Sala gimnastyczna
  Zelewska Lucyna Poniedziałek, 10.50 - 11.35 Pokój nauczycielski
  Żakowska Grażyna Środa, 10.50 – 11.35 Pokój nauczycielski