Konkursy i olimpiady

  1. Etap ogólnopolski

Nazwa

konkursu

Data

Liczba uczestników

Opiekun

Laureaci/

miejsca

Podhalańskie i spiskie drogi do niepodległości

9-11. 11.2017

3

Edyta Januszewska

I miejsce : Justyna Jelińska. Anna Walińska , Dawid Lewna

Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego

7-9 .06.2018

1

Edyta Januszewska

Tytuł finalisty Justyna Jelińska

Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego-

I część finału

22.03.2018

1

Edyta Januszewska

Justyna Jelińska- zwolnienie z matury z historii, awans do II części finału

Olimpiada Solidarności

6-8.06.2018

1

Edyta Januszewska- pomoc w przygotowaniach do finału w Katowicach

Natalia Wolska-udział w etapie ogólnopolskim

Pod gwiaździstym i biało czerwonym sztandarem

11.05. 2018

4

Ewa Marszałkowska

I miejsce (zespół : Marta Goluch i Patryk Kąkol)

II miejsce (zespół : Łucja Golanau i Weronika Płotka)

Konkurs Historyczny WSAiB

8 marca 2018

25

Edyta Januszewska Ewa Marszałkowska

III miejsce Dariusz Gruchała i Przemysław Oczk

 

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Rodzinie

12.04.2018

2

ks. Stanisław Mejer

Laureaci: Wiktoria Gafka i Wiktoria Plichta

V edycja Wielkiego Testu Wiedzy Geograficznej

w Toruniu

7 kwietnia 2018

6

Maria Stubińska

 

English Ace

07.03.2018

18

Martyna Jaskulska

Sara Murszewska – 3 miejsce w kraju

 Łukasz Warmowski 11 miejsce w kraju

English High Flier

29.11.2017

27

Martyna Jaskulska

Sara Murszewska 22 miejsce w kraju

Ogólnopolski konkurs krasomówczego w Bydgoszczy

23.03.2018

1

Martyna Jaskulska

Sabina Kobiela

Piotr Grzywacz., wyróżniony

XXV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Francuskiej

25.05.2018

1

Janusz Petta

Wyróżnienie – Marta Goluch

JERSZ łowcy talentów

 

5

Joanna Tusk-Wolska

12 miejsce Justyna Jelińska

Turniej Wiedzy Psychologicznej

06.03.2018r.

18

Daria Bemowska

113 Marta Wenta

159 Justyna Jelińska

275 Klaudia Elas

319 Emanuela Paracka

369 Patrycja Karczewska

394 Zofia Hinca

423 Błażej Szwichtenberg

424 Martyna Sikorska

590 Patrycja Dąbrowska

630 Patrycja Wrońska

691 Patrycja Kąkol

725 Weronika Plichta

750 Agnieszka Leman

816 Kornelia Kujawska

847 Szymon Keller

885 Karina Kalkowska

935 Paulina Klebba

Olimpiada z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową

grudzień 2017 – styczeń 2018 (I etap internetowo)

2

Magda Plichta

Justyna Jelińska – awans do II etapu

Błażej Szwichtenberg - udział

 

  1. Etap wojewódzki

Nazwa

konkursu

Data

Liczba uczestników

Opiekun

Laureaci/

miejsca

Losy żołnierza dzieje oręża polskiego

03.2018

2

Edyta Januszewska

Laureat Justyna Jelińska

Olimpiada Solidarności

15.03.2018

2

Edyta Januszewska

II miejsce-Natalia Wolska

IV Internetowy Konkurs Wiedzy o UE

Marzec-kwiecień 2018

2

Edyta Januszewska

2 osoby- wyjazd do Brukseli- Dominik Ropela i Krystian Plichta

O100ja Polskości

Czerwiec-listopad 2018

2

Edyta Januszewska

2 osoby i drużyna z Ia i Ie

Konkurs Wiedzy o Pomorzu

24 marca 2018

2

Ewa Marszałkowska

 

Debaty Historyczne

20 marca 2018

4

Ewa Marszałkowska i Edyta Januszewska

 

Olimpiada Historyczna

13 stycznia 2018

4

Ewa Marszałkowska

 

Pomorskie Mecze Matematyczne

Listopad 2017 –kwiecień. 2018

12

Maria Szałach-Marcinkowska (koordynacja oraz przygotowanie 4 uczniów), Violetta Ortmann (sędziowanie i przygotowanie 4 uczniów), Elżbieta Klas (przygotowanie 4 uczniów)

IV m drużynowo

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Rodzinie

27.02.2018

2

ks. Stanisław Mejer

I miejsce: Wiktoria Gafka i Wiktoria Plichta

Metropolitalny Konkurs biblijny

12.05.2018

5

ks. Stanisław MEJER

I miejsce: Krystian Plichta, 2 miejsce: Zuzanna Kroenka

Ogólnoppolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

18.04 2018

3

Mirosław Lange, Stanisław Mejer

Udział 3 osoby

Pokaż nam język

8-11.05.2018.

5

Joanna Tusk-Wolska

 

Konkurs oratorski UG The best way to predict your future is to invent it 

23.02.2018

3

Martyna Jaskulska

Piotr Grzywacz zakwalifikował się do etapu ogólnopolskiego

Konkurs Deutsch-Land- Nachbarland organizowany przez Centrum Herdera Uniwersytetu Gdańskiego

08.06.2018

1

EmiliaLeszkowska

Mateusz Czaja – finalista,

V miejsce w województwie

Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny

29.05.2018r.

4

Koordynacja: Karolina Laskowska-Treder

Przygotowanie 3 uczestników: Maria Szałach-Marcinkowska

Przygotowanie 1 ucznia: Violetta Ortmann

II miejsce drużynowo

Pomorski Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

Kwiecień 2018

1

Andrzej Klasa

 

Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej

06.04.2018

4

Andrzej Klasa

 

Olimpiada Ekologiczna

14.04.2018

2

Bożena Wesołowska

 

Etap finałowy Konkursu Wiedzy o Przedsiębiorczości

01.03.2018

8

MałgorzataFularczyk

 

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

17.04.2018

1

I. Bystron

 

  1. Etap powiatowy

Nazwa

konkursu

Data

Liczba uczestników

Opiekun

Laureaci/

miejsca

Podhalańskie i spiskie drogi do niepodległości

10.10 2017

6

Edyta Januszewska

3 osoby

Talent Roku 2018

finansowanie z CIE Kartuzy

20.03.2018

18

Bożena Jażdżewska,
Ewa Bystron

Recytacja – I miejsce Sylwia Hapka z Zespołu Szkół Technicznych w Kartuzach. Wyróżnienie w tej kategorii otrzymała Justyna Bach z ZSP w Somoninie.

Eko-kabaret – I miejsce grupa z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących.

Piosenki aktorska – I miejsce Marta Goluch (I Liceum Ogólnokształcącego w Kartuzach)

Piosenka rozrywkowa - Paulina Wilczewska z I LO. Wyróżnienie w tej kategorii otrzymała Arleta Barczyk z ZSZiO w Kartuzach.

Powiatowy konkurs matematyczny w Przodkowie

21.03.2018r.

3

ViolettaOrtmann

I V miejsce

Powiatowy Konkurs Matematyczny

17.04.2018r.

4

 

Koordynacja: Karolina Laskowska-Treder

Przygotowanie 3 uczestników: Maria Szałach-Marcinkowska

Przygotowanie 1 ucznia: Violetta Ortmann

I, II, III i IV m

Speakers’ Corner

26.02.2018.

16

Joanna Tusk-Wolska

1. Marcelina Szwaba

Powiatowy Konkurs Recytacji w Języku Angielskim w ZSZiO na Wzgórzu

22.02.2018

3

Beata Węzeł

1 miejsce – Marta Goluch

VII konkurs powiatowy Mistrz Parafrazy

13.04.2018

12

Sabina Kobiela

2 miejsce – Piotr Grzywacz

3miejsce– Łukasz Warmowski

IV Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

12.04.2018

1

Janusz Petta

1 miejsce – Marta Goluch

Speaker’s Corner

19.02.2018

 

Joanna Tusk-Wolska

1m - Marcelina Szwaba

Autoprezentacja

15.12.2017

2

Magda Plichta

udział

Debaty oksfordzkie

9.11.2017

6

Magda Plichta

III miejsce drużynowo

Benedykt Bela tytuł ,,Najlepszego mówcy”

Konkurs Literacki Towarzystwa Miłośników Kartuz: Kartuzy w poezji mieszkańców Kartuz

IX 2018

1

Grażyna Żakowska

I miejsce

Powiatowy Konkurs Mitologiczny

16 kwietnia 2018

3

Grażyna Żakowska

II miejsce

Konkurs multimedialny Kreowanie kultury przez media

30 maja 2018

2

Grażyna Żakowska

IX 20118

Lekcja historii i sztuki z J. Kaczmarskim

listopad 2017

2

Barbara Pisarek

I miejsce

X Pomorski Konkurs Interdyscyplinarny Różewicz w oczach młodych Pomorzan

II 2018

1

Beata Grzenkowicz

I miejsce

Twoje Zdrowie w Twoich Rekach

7.04.2018

3

Ewa Bystron

Izabela Bystron

 

VII Powiatowy Konkurs Geograficzny "Dookoła świata_Wody na kuli ziemskiej" w Żukowie

23.04.2018

4

Maria Stubińska

Im - Jan Szwaba

IIm Kinga Andryskowska

IVm Aleksander Skierka

  1. Zawody i rozgrywki sportowe

  1. Etap wojewódzki

Dyscyplina

sportowa

Data

Liczba uczestników

Opiekun

Laureaci/

miejsca

Finał Wojewódzkiej Licealiady w sztafetowych biegach przełajowych

19.10.2017r.

 

11 – chł.

11- dz.

Ryszard Dawidowski

Aleksandra Zabrocka

X – miejsce

VII - miejsce

Półfinał Wojewódzki w piłce ręcznej chłopców

11.12.2017

12-ch

Wojciech Chlebba

II- miejsce

Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w piłce siatkowej dziewcząt

06.04.2018

7-dz

Łukasz Jakubek

II-miejsce

Finał Wojewódzki Licealiady w indywidualnych biegach przełajowych

16.04.2018

 

6-dz

6-dz

Ryszard Dawidowski

Aleksandra Zabrocka

XXII-Izabella Satrjan

  1. Etap powiatowy

Dyscyplina

sportowa

Data

Liczba uczestników

Opiekun

Laureaci/

miejsca

XXI Regionalne Biegi Brzegami Raduni

22.09.2017r.

 

12 – dz

10 – chł

Ryszard Dawidowski

Alina Michna

I m-ce drużynowo

I m-ce indywidualnie

Tomasz Kurowski

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe

13.10.2017r.

 

12 – dz.

12 – chł.

Ryszard Dawidowski

A.leksandra Zabrocka

dz. I m-ce

chł. I m-ce

Powiatowa Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt

15.11.2017r.

 

12- dz

Wojciech Chlebba

 

II m-ce

Powiatowa Licealiada w piłce ręcznej chłopców

07.11.2018r.

 

12 – dz.

Wojciech Chlebba

I miejsce

Powiatowa Licealiada w piłce nożnej halowej dziewcząt

23.01.2018

10-dz

Ryszard Dawidowski

I miejsce

Turniej Tenisa Stołowego „Dwie Rakiety”

16.02.2018r.

 

2-dz

2-chł

Alina Michna

II miejsce Agata Hebel

III miejsce Karolina Cymerman

III miejsce Paweł Rychlicki

V miejsce Dawid Makurat

Drużynowo III miejsce

Powiatowa Licealiada w koszykówce chłopców

16.03.2018r.

 

12 - chł

Wojciech Chlebba

II miejsce

Powiatowa Licealiada w koszykówce dziewcząt

14.03.2018r.

 

13 – dz.

Wojciech Chlebba

II miejsce

Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej chłopców

13.03.2018r.

 

12 -chł.

Łukasz Jakubek

 

V miejsce

Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej dziewcząt

06.03.2018r

 

12 – dz.

Łukasz Jakubek

I miejsce

Powiatowa Licealiada w piłce nożnej ( 6- osobowej)

29.03.2018r.

 

10 -chł.

Ryszard Dawidowski

IV miejsce

Drużynowe biegi przełajowe

5.04.2018r.

 

5- chł

5-dz.

 

Ryszard Dawidowski

I miejsce

Konkursy i olimpiady  2016/2017

  1. Etap ogólnopolski

Nazwa

konkursu

Data

Liczba uczestników

Opiekun

Laureaci/

miejsca

Podhalańskie i spiskie drogi do niepodległości

10.11.

2016

3

Ewa Marszałkowska

I miejsce -Justyna Jelińska, Anna Walińska, Dawid Lewna

Olimpiada Solidarności

6-8.06. 2017

1

Edyta Januszewska

IV miejsce drużyny województwa pomorskiego

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

czerwiec

1

 

I miejsce Marta Goluch

"Lwiątko"

Marzec

10

Mirosław Regliński

Marian Gostkowski

Rafał Staroszczyk uzyskał tytuł KAONA

Ogólnopolski konkurs na angielskojęzyczną kartkę z pamiętnika Day by Day

Luty- marzec 2017

5

Joanna Tusk- Wolska

I miejsce Oliwia Pleszewska

II Ogólnopolski Frankofoński Konkurs Fotograficzny „Bleu, blanc, rouge”

listopad. 2016

1

Mirosław Regliński

I miejsce Maria Janicka

IX Turniej Wiedzy Psychologicznej- Finał Ogólnopolski

08.04.2017

2

Daria Bemowska

Justyna Jelińska 14

Marika Skowrońska 21

IV edycja Wielkiego Testu Wiedzy Geograficznej

09.04.2017

6

M.Stubińska

7miejsce Karol Bieszka, Jakub Kobiela i Beniamin Gizela

27miejsce Anna Krapkowska, Katarzyna Waksmundzka i Kornelia Kujawska

Konkurs: Pokaż nam język (organizator: Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku)- j.angielski, j. niemiecki

25-26.04.

2017

11

Andrzej Gac

Martyna Jaskulska

Joanna Tusk- Wolska

Lucyna Zelewska

udział

Olimpiada z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową

Etap I 2.12.2016 – 15.01.2017

Etap II 3.02.2017 -15.03.2017

7

1

 

Magdalena Plichta

I etap

Błażej Szwichtenberg (Kwalifikacja do etapu II)

II etap

Błażej Szwichtenberg - udział

Olimpiada z Wiedzy o Polskim i Europejskim Rynku Pracy

Etap I 28.02.2017

Etap II 14.03.2017

7

7

Magdalena Plichta

I etap

Anna Krapkowska

Weronika Bielawa

Elżbieta Mielewczyk

Sylwia Mielewczyk

Klaudia Kąkol

Justyna Jelińska

Patrycja Karczewska

Kwalifikacja wszystkich do etapu II

II etap - udział

 

IX Turniej Wiedzy Psychologicznej- eliminacje ogólnopolskie online, I etap

06.03.2017r.

07.03.2017r.

9

Daria Bemowska

Marika Skowrońska

Justyna Jelińska

Błażej Szwichtenberg Elżbieta Mielewczyk

Patrycja Karczewska

Marta Wenta

Bartosz Bronk

Kinga Kozanecka

Patrycja Woźniak

  1. Etap wojewódzki

Nazwa

konkursu

Data

Liczba uczestników

Opiekun

Laureaci/

miejsca

Olimpiada Solidarności

15.03. 2017

1

Edyta Januszewska

Justyna Jelińska-

I miejsce

3 Internetowy Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej

7.04. 2017

4

Edyta Januszewska

Oliwia Pakura, Karol Treder, Dawid Krefta- wyjazd do Brukseli

Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny ,, Różewicz W Oczach Młodych Pomorzan ,,

13.01.2017

2

Beata Grzenkowicz

Marta Goluch

I Miejsce Kategoria Recytacja

Izabela Satrjan Wyróżnienie Kategoria Prace Plastyczne

Olimpiada Fizyczna

Luty

2

Mirosław Regliński

Zakwalifikowani do finału etapu wojewódzkiego: Dawid Krefta i Adriana Polejowska

Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

17.12. 2016

1

Edyta Januszewska

Helena Zaworska- wyróżnienie

XXX Konkurs Wiedzy o Pomorzu

25.03. 2017

4

Ewa Marszałkowska

Edyta Januszewska

6 miejsce Aleksandra Olejnik

Konkurs Deutschland- Nachbarland (organizator Centrum Herdera przy Uniwersytecie Gdańskim)

I etap

27.04. 2016

półfinał

09.06.

2017

46

Hanna Dębska

Lucyna Zelewska

półfinał: Katarzyna Goitowska,

Daria Ziemińska, Adam Chlebba, Kordian Lewna, Klaudia Zaworska

Olimpiada Ekologiczna

23.04.2017

3

Bożena Wesołowska, Izabela Bystron

 

etap finałowy Konkurs wiedzy o przedsiębiorczości

-

02.03.2017

 

4

M. Fularczyk

 

Konkurs multimedialny,, Korzyści z posiadania przez Polskę własnej waluty

do 09.06.

 

4

 

M. Fularczyk

 

Wygraj indeks

11.03.17

5

V.Ortmann

 

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

 

kwiecień

3

Mirosław Lange

Justyna Jelińska

Agata Koszałka

Wiktoria Klasa - uczestnicy

Pomorskie Mecze Matematyczne

XII.2016-I.2017

14

Maria Szałach-Marcinkowska

2 mecze eliminacyjne

Ogólnopolska Olimpiada WIedzy o Rodzinie

28.02.02017

2

ks. Stanisław Mejer

 

Konkurs biblijny im. Sługi Bożego Kard. Augusta Hlonda

10.05.2017

1

ks. Stanisław Mejer

 

Debaty Oksfordzkie

15.02. 2017

4

Edyta Januszewska

 

Olimpiada Historyczna

14.01.17

2

Ewa Marszałkowska

 

Konkurs „Poznaj świat 150 niemieckich idiomów”(organizator Centrum Herdera przy Uniwersytecie Gdańskim)

 

Listopad 2016

3

Hanna Dębska

Lucyna Zelewska

udział

  1. Etap powiatowy

Nazwa

konkursu

Data

Liczba uczestników

Opiekun

Laureaci/

miejsca

 

Powiatowy Konkurs Matematyczny w Przodkowie

21.03.17

3

V.Ortmann

1 miejsce

VII Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny – etap powiatowy

11.04.2017

7

Karolina Laskowska - Treder

Justyna Jelińska 2miejsce, Magdalena Nagel 4 miejsce

Talent Roku

07.03.2017

26

Ewa Bystron

Bożena Jażdżewska

I miejsce Natalia Macholl – kategoria piosenka

I miejsce Marta Goluch – kategoria recytacja

Wyróżnienie Agnieszka Leman – gra na instrumencie

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

etap gminny

 

17.03.2017

5

M.ałgorzata Fularczyk

I miejsce- Natalia Kolka

Maksymilian Penkowski

II miejsce- Adrian Felskowski

IV miejsce- Korneliusz Wolski

 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

etap powiatowy

07.04.2017

3

M.ałgorzata Fularczyk

I miejsce- Natalia Kolka

II miejsce-Maksymilian Penkowski

IV miejsce -Adrian Felskowski

 

Powiatowy Konkurs Pt. "Burza W Szklance Wody"

 

luty 2017

10

Ewa Kowaluk

2 miejsce - O.Drywa, W.Formela

Powiatowy konkurs ,,Twoje Zdrowie w Twoich Rękach"-

7.04.2017

3

Izabela Bystron, Ewa Bystron

Edyta Mielewczyk

1 miejsce

Podhalańskie i spiskie drogi do niepodległości

10.10. 2016

3

Ewa Marszałkowska

I miejsce -Justyna Jelińska,Anna Walińska, Dawid Lewna

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

09.03.2017

2

Beata Grzenkowicz

Kamila Bielicka I Miejsce Turniej Recytatorski

Zakwalifikowała Się Do Etapu Wojewódzkiego

Kaszubski Konkurs Recytatorski

 

2

Grażyna Żakowska

Joanna Wicka 1 miejsce, Helena Zawrska 2 miejsce

Rola Kartuz w kształtowaniu świadomości etnicznej Kaszubów

Luty 2017

2

Ryszard Leszkowski

Joanna Bystron, Natalia Kolka - II miejsce

Powiatowy Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

6 Kwietnia

2017

 

2

Beata Węzeł

Kreft Aleksandra

I miejsce i nagroda publiczności

Powiatowy Konkurs Mistrz Parafrazy

21.04. 2017

3

Martyna Jaskulska

Sabina Kobiela

II miejsce Piotr Grzywacz, IV Konrad Rogala,

V Weronika Skierka

VI Powiatowy Konkurs Autoprezentacja

2.12.2016

2

Magdalena Plichta

I miejsce Marta Goluch

 

Konkurs biblijny im. Sługi Bożego Kard. Augusta Hlonda

10.03.2017

2

ks. Stanisław Mejer

3 miejsce

Turniej Honorowego Krwiodawstwa,, Ty też możesz uratować komuś życie

 

trwał od 09.16 r. do 31.03.17 r. podsumowanie -26.04.2017r. .

 

Udział-28 krwiodawców

Małgorzata Fularczyk

Nagrodzono krwiodawców którzy oddali krew:

-3-krotnie- Jelińska Oliwia, Pelowski Łukasz

 

 

Międzypowiatowy w Łowiczu

30.05-1.06.17

2

Violetta Ortmann

2 miejsce indywidualnie, 4 drużynowo

Konkurs ,, Gorączka Złota-Zbieracze Złota’’-.

Podsumowanie

20.06.2017

 

kl. I b, e , g,II d

M.ałgorzata Fularczyk

 

Konkurs,, Złotówka na start’’-

09.03.2017

 

4

Małgorzata Fularczyk

 

VI Powiatowy Konkurs Kreatywny uczeń

14.02.2017

4

Ewa Bystron

Magdalena Plichta

 

udział

  1. Zawody i rozgrywki sportowe

  1. Etap ogólnopolski

Dyscyplina

sportowa

Data

Liczba uczestników

Opiekun

Laureaci/

miejsca

  1. Etap wojewódzki

Dyscyplina

sportowa

Data

Liczba uczestników

Opiekun

Laureaci/

miejsca

Finał Wojewódzkiej Licealiady w sztafetowych biegach przełajowych

14.10.2016r.

Garczyn

11 – chł.

11- dz.

R. Dawidowski

Z.Cybula

VII – miejsce

VII - miejsce

Półfinał Wojewódzki w piłce ręcznej dziewcząt

14.12.2016r.

Wejherowo

12 - dz

W. Chlebba

II - m-ce

I Powiatowy Turniej Szachowy o Puchar Starosty

13.02.2017r.

Kartuzy

1 - dz

Z. Cybula

VI - miejsce

Wojewódzki Turniej w Tenisie Stołowym „Dwie Rakiety”

10.03.2017r

Kartuzy

1 -dz

  1. Michna

VI - miejsce

Półfinały Wojewódzkiej Licealiady w koszykówce dziewcząt

20.03.2017r.

Rumia

10 – dz.

W. Chlebba

I miejsce

Finał Wojewódzkiej Licealiady w koszykówce dziewcząt

29.03.2017r.

Kartuzy

 

11 – dz.

W. Chlebba

III - miejsce

Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w piłce siatkowej dziewcząt

06.04.2017r. Lębork

12-dz

 

Ł. Jakubek

I - miejsce

Finał Wojewódzkiej Licealiady w piłce siatkowej

24.04.2017

Człuchów

10-dz.

Ł. Jakubek

VI – m-ce

  1. Etap powiatowy

Dyscyplina

sportowa

Data

Liczba uczestników

Opiekun

Laureaci/

miejsca

Indywidualny Bieg Przełajowy w Gaju Świętopełka w Kartuzach

9.09.2016

 

10

R.yszard Dawidowski

Kaja Karczewska

I miejsce

Laura Serkowska

I miejsce

Tomasz Kurowski

I miesce

XXI Regionalne Biegi Brzegami Raduni

23.09.2016

 

12 – dz

10 – chł.

Ryszard Dawidowski

Zuzanna Cybula

I miejsce drużynowo

II miejsce indywidualnie

Tomasz Kurowski

II miejsce indywidualnie

Laura Serkowska

Sztafetowe Biegi Przełajowe

7.10.2016

 

12 – dz.

12 – chł.

Zuzanna Cybula

Ryszard Dawidowski

 

Dziewczęta II miejsce

Chłopcy I miejsce

Powiatowa Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt

17.11.2016

 

12 – dz.

Wojciech Chlebba

I miejsce

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

5.12.2016

 

11 – dz.

Z. Cybula

I miejsce

 

Turniej Tenisa Stołowego „Dwie Rakiety”

10.02.2017

 

2-dz

2-chł

Alina Michna

I miejsce Karolina Cymerman

III miejsce Karol Bieszka

IV miejsce Maciej Pobłocki

IV miejsce Agata Koszałka

Drużynowo III miejsce

Powiatowa Licealiada w koszykówce chłopców

08.03.2017

 

10 - chł

Wojciech Chlebba

III miejsce

Powiatowa Licealiada w koszykówce dziewcząt

10.03.2017

 

10 – dz.

Wojciech Chlebba

I miejsce

Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej chłopców

16.03.2017

 

11 –chł.

Łukasz Jakubek

Ewa Milewska

IV miejsce

Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej dziewcząt

17.03.2017

 

12 – dz.

Łukasz Jakubek

I miejsce

Powiatowa Licealiada w piłce nożnej ( 6- osobowej)

29.03.2017

 

10 – chł.

Ryszard Dawidowski

IV miejsce

Drużynowe biegi przełajowe

5.04.2017

 

5- chł

5-dz.

 

Ryszard Dawidowski

I miejsce

Dnia 10 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w grze miejskiej „Śladami niepodległych kobiet”. Wydarzenie to zostało zorganizowane wspólnie przez Centrum Inicjatyw Edukacyjnych w Kartuzach, Starostwo Powiatowe w Kartuzach, Muzeum Kaszubskie im. F. Tredera w Kartuzach oraz naszą szkołę. Reprezentowały nas dwie drużyny w składzie:

Dnia 08.12.2016r. w naszej szkole odbył się Turniej Wiedzy o HIV i AIDS. Młodzi ludzie mogli pochwalić się ogromną wiedzą związaną z zagadnieniem wirusa HIV oraz z zespołem nabytego niedoboru odporności (AIDS). Walka była bardzo wyrównana. Laureaci konkursu to:

7.12 Marta Goluch Ia zajęła I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim ,,Różewicz w oczach młodych Pomorzan". W konkursie udział wzięło 27 uczniów z 17 szkół. Do konkursu Martę przygotowywała Beata Grzenkowicz, nauczyciel języka polskiego.

Kartuzy 29.11.2016r.

Konkurs z Historii dla uczniów  Gimnazjum

Rejonowa Komisja Konkursowa z Historii po przeprowadzeniu weryfikacji nadesłanych prac ze stopnia szkolnego zakwalifikowała do eliminacji rejonowych następujących uczniów:

Lp Nazwisko i imię szkoła
1. Kwidziński Patryk

Zespół Szkół – Szkoła Podstawowa i Gimnazjum

w Chmielnie

2. Etmański Jakub

Zespół Szkół – Szkoła Podstawowa i Gimnazjum

w Chmielnie

3. Waliński Piotr

Zespół Szkół – Szkoła Podstawowa i Gimnazjum

w Chmielnie

4. Sadowski Jakub

Zespół Kształcenia

i Wychowania w Klukowej Hucie.

5. Miotk Dominik Gimnazjum im. J. Piłsudskiego w Sierakowicach
6. Ortmann Szymon Gimnazjum im. J. Piłsudskiego w Sierakowicach

Przewodniczący Rejonowej Komisji Konkursowej

                          Witold Wojewódka

Uwaga!

 

Eliminacje rejonowe odbędą się 10 lutego 2017r. o godz. 14.

w I Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. H. Derdowskiego

 w Kartuzach

ul. Klasztorna 4.

Szanowni Państwo,

 

Mamy przyjemność przedstawić Konkurs „Sukces zaczyna się od stypendium”, organizowany przez Fundację Dobra Sieć, trwający od 1 września do 14 października 2016 roku.

Wyniki konkursów w roku szkolnym 2015/2016