Nauczyciele

 

SPIS NAUCZYCIELI

PRZEDMIOTY

NAUCZYCIELE

RELIGIA

  • Ks. Stanisław Mejer
  • mgr Mirosław Lange
ETYKA
  • mgr Aneta Lange

JĘZYK POLSKI

  • mgr Joanna Bigus
  • mgr Beata Grzenkowicz
  • mgr Maria Mejer – Kobiela
  • mgr Agnieszka Niklas
  • mgr Barbara Pisarek
  • mgr Paweł Pytka
  • mgr Gabriela Walkusz
  • mgr Grażyna Żakowska
  • mgr Grażyna Golanko

JĘZYK ANGIELSKI

  • dr Martyna Jaskulska
  • mgr Irena Filipowicz
  • mgr Andrzej Gac
  • mgr Krystyna Gac
  • mgr Katarzyna Grzenkowicz
  • mgr Sabina Kobiela
  • mgr Jadwiga Ortmann – Ulatowska
  • mgr Maciej Skierka
  • mgr Joanna Tusk - Wolska
  • mgr Beata Węzeł

JĘZYK FRANCUSKI

  • mgr Janusz Petta
JĘZYK HISZPAŃSKI
  • mgr Joanna Tusk - Wolska
  • mgr Emilia Leszkowska
JĘZYK KASZUBSKI
  • mgr Barbara Pisarek
  • mgr Karolina Serkowska

JĘZYK ŁACIŃSKI

  • mgr Maria Mejer – Kobiela

JĘZYK NIEMIECKI

  • mgr Hanna Dębska
  • mgr Emilia Leszkowska
  • mgr Lucyna Zelewska
JĘZYK NORWESKI
  • mgr Beata Węzeł

JĘZYK ROSYJSKI

  • mgr Łukasz Puzdrowski

WIEDZA O KULTURZE

  • mgr Agnieszka Niklas
  • mgr Barbara Pisarek

HISTORIA

  • mgr Edyta Januszewska
  • mgr Ryszard Leszkowski
  • mgr Ewa Marszałkowska
  • mgr Witold Wojewódka

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

  • mgr Andrzej Klasa
  • mgr Witold Wojewódka
  • mgr Edyta Januszewska

MATEMATYKA

  • mgr Żaneta Hinca
  • mgr Magdalena Lewna
  • mgr Elżbieta Klas
  • mgr Karolina Laskowska - Treder
  • mgr Violetta Ortmann
  • mgr Maria Szałach - Marcinkowska

FIZYKA

  • mgr Marian Gostkowski
  • mgr Maria Kostuch
  • mgr Karolina Laskowska - Treder
  • mgr Mirosław Regliński

CHEMIA

  • dr Anna Bychowska
  • mgr Ewa Kowaluk

BIOLOGIA

  • mgr Izabela Bystron
  • mgr Zdzisław Sokół
  • mgr Bożena Wesołowska

GEOGRAFIA

  • mgr Alicja Jaworowska
  • mgr Andrzej Klasa
  • mgr Maria Stubińska

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

  • mgr Małgorzata Fularczyk
  • mgr Alicja Jaworowska
  • mgr Mirosław Szutenberg

INFORMATYKA

  • mgr Bożena Jażdżewska
  • mgr Maria Kostuch
  • mgr Mirosław Lange

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA 

  • mgr Małgorzata Fularczyk
PRZYGOTOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE
  • mgr Izabela Bystron
PEDAGOG SZKOLNY
  • mgr Ewa Bystron
PSYCHOLOG
  • mgr Daria Bemowska
DORADZTWO ZAWODOWE
  • mgr Magdalena Plichta
  • mgr Zdzisław Sokół

WYCHOWANIE FIZYCZNE

  • mgr Wojciech Chlebba
  • mgr Zuzanna Cybula
  • mgr Ryszard Dawidowski
  • mgr Łukasz Jakubek
  • mgr Alina Michna
  • mgr Ewa Milewska - Krukowska
  • mgr Aleksandra Zabrocka
BIBLIOTEKA SZKOLNA
  • mgr Aneta Lange
  • mgr Gabriela Butowska

 

Barbara Pisarek|język polski| wok  |
Barbara Pisarekjęzyk polski
Ks. Stanisław Mejer| religia
Ks. Stanisław Mejer religia
Jagoda Ortmann-Ulatowska | język angielski
Jagoda Ortmann-Ulatowska język angielski
 Ewa Bystron | pedagog
Ewa Bystron pedagog
Anna Bychowska | chemia
Anna Bychowska chemia
Bożena Wesołowska | biologia
Bożena Wesołowska biologia
Mirosław Regliński | fizyka
Mirosław Regliński fizyka
Beata Węzeł | język angielski
Beata Węzeł język angielski
Żaneta Hinca | matematyka
Żaneta Hinca matematyka
Agnieszka Niklas | język polski
Agnieszka Niklas język polski
Ewa Kowaluk | chemia
Ewa Kowaluk chemia
Łukasz Puzdrowski | język rosyjski
Łukasz Puzdrowski język rosyjski
Maciej Skierka | język angielski
Maciej Skierka język angielski
Ryszard Leszkowski | historia
Ryszard Leszkowski historia
Mirosław Lange | religia
Mirosław Lange religia
Aneta Lange | etyka
Aneta Lange etyka
Magdalena Lewna | matematyka
Magdalena Lewna matematyka
Alina Michna | wychowanie fizyczne
Alina Michna wychowanie fizyczne
Maria Kostuch | informatyka
Maria Kostuch informatyka
Zdzisław Sokół | biologia
Zdzisław Sokół biologia
Maria Stubińska | geografia
Maria Stubińska geografia
Maria Szałach - Marcinkowska | matematyka
Maria Szałach - Marcinkowska matematyka
Daria Bemowska | psycholog
Daria Bemowska psycholog
Sabina Kobiela | język angielski
Sabina Kobiela język angielski
Irena Filipowicz | język angielski
Irena Filipowicz język angielski
Małgorzata Fularczyk | edb
Małgorzata Fularczyk edb
Ewa Marszałkowska | historia
Ewa Marszałkowska historia
Karolina Laskowska - Treder | matematyka
Karolina Laskowska - Treder matematyka
Beata Grzenkowicz | język polski
Beata Grzenkowicz język polski
Bożena Jażdżewska | informatyka
Bożena Jażdżewska informatyka
Grażyna Golanko | język polski
Grażyna Golanko język polski
Hanna Dębska | język niemiecki
Hanna Dębska język niemiecki
Aleksandra Zabrocka | wychowanie fizyczne
Aleksandra Zabrocka wychowanie fizyczne
Alicja Jaworowska | geografia
Alicja Jaworowska geografia
Gabriela Walkusz | język polski
Gabriela Walkusz język polski
Joanna Tusk - Wolska | język angielski
Joanna Tusk - Wolska język angielski
Martyna Jaskulska | język angielski
Martyna Jaskulska język angielski
Krystyna Gac | język angielski
Krystyna Gac język angielski
Magdalena Plichta | doradztwo zawodowe
Magdalena Plichta doradztwo zawodowe
Andrzej Klasa | geografia
Andrzej Klasa geografia
Edyta Januszewska | historia
Edyta Januszewska historia
Violetta Ortmann | matematyka
Violetta Ortmann matematyka
Marian Gostkowski | Fizyka
Marian Gostkowski Fizyka
Katarzyna Grzenkowicz | język angielski
Katarzyna Grzenkowicz język angielski
Zuzanna Cybula | wychowanie fizyczne
Zuzanna Cybula wychowanie fizyczne
Janusz Petta | język francuski
Janusz Petta język francuski
Grażyna Żakowska | język polski
Grażyna Żakowska język polski
Andrzej Gac | język angielski
Andrzej Gac język angielski
 Ryszard Dawidowski | wychowanie fizyczne
Ryszard Dawidowski wychowanie fizyczne