Rozkład zajęć

 

 

Plan zajęć w liceum zaocznym

Piątek

11 stycznia 2019 r.

 

Godzina 1gz 2gz 3gz 2pz1 2pz2 3pz1 3pz2
15.00-16.30 j. ang j. ros matematyka j. polski j. angielski j. polski biologia historia
j. polski
16.45-17.30 j. ang j. ros j. polski geografia j. angielski j. polski biologia j. polski
17.35-19.05 j. polski j. polski j. angielski biologia geografia hist. i społ. przyroda
matematyka
19.20-20.50 podst. przeds. j. polski matematyka historia geografia ------------------ ------------------
-------------------- geografia ------------------ ------------------
Godzina 1gz 2gz 3gz 2pz1 2pz2 3pz1 3pz2
15.00-16.30 J.OU Ł.P E. Klas M. Mejer-Kobiela P. Elwart A. Niklas Z. Sokół E. Marszałkowska
G. Żakowska
16.45-17.30 J.OU Ł.P M. Mejer-Kobiela A. Jaworowska P. Elwart A. Niklas Z. Sokół G. Żakowska
17.35-19.05 G. Żakowska M. Mejer-Kobiela J. Ortmann-Ulatowska Z. Sokół A.Jaworowska R. Leszkowski A. Bychowska
E. Furman
19.20-20.50 D. Zaporowska M. Mejer-Kobiela E. Furman W.Wojewódka A.Jaworowska -------------------- --------------------
-------------------- A.Jaworowska -------------------- --------------------

 

Plan zajęć w liceum zaocznym

sobota

12 stycznia 2019 r.

 

Godzina 1gz 2gz 3gz 2pz1 2pz2 3pz1 3pz2
8.00-9.30 fizyka matematyka j. angielski j. polski geografia biologia matematyka
9.45-11.15 historia matematyka j. angielski j. polski geografia biologia matematyka
biologia j. polski
11.30-12.15 j. polski j. ang j. ros geografia historia j. angielski j. polski matematyka
12.30-14.00 j. polski j. ang j. ros geografia

historia

j. angielski j. polski ------------------
matematyka
14.10-14.55 ------------------ geografia matematyka j. polski historia ------------------ ------------------
15.00-15.45 ------------------ geografia matematyka ------------------ ------------------ ------------------ ------------------

Godzina 1gz 2gz 3gz 2pz1 2pz2 3pz1 3pz2
8.00-9.30 M. Gostkowski E. Klas J. Ortmann-Ulatowska B. Grzenkowicz A. Jaworowska Z. Sokół Ż. Hinca
9.45-11.15 R. Leszkowski E. Klas J. Ortmann-Ulatowska

B. Grzenkowicz

A. Jaworowska Z. Sokół Ż. Hinca
Z. Sokół B. Grzenkowicz
11.30-12.15 G. Żakowska M. S Ł.P A. Jaworowska W. Wojewódka K. Grzenkowicz B. Grzenkowicz Ż. Hinca
12.30-14.00 G. Żakowska M. S Ł.P A. Jaworowska W. Wojewódka K. Grzenkowicz B. Grzenkowicz ------------------
E. Furman
14.10-14.55 ------------------ A. Jaworowska E. Furman B. Grzenkowicz E. Marszałkowska ------------------ ------------------
15.00-15.45 ------------------ A. Jaworowska E. Furman ------------------ ------------------ ------------------ ------------------