Rozkład zajęć

Plan zajęć w liceum zaocznym

Piątek

20 października 2017 r.

Godzina

1gz

2gz

3gz

2pz1

2pz2

3pz1

3z

15.00-16.30

matematyka

j. polski

j. ros

j.ang

biologia

matematyka

j. ros

j.ang

j. angielski

16.45-17.30

matematyka

j. polski

j. ros

j.ang

biologia

matematyka

j. ros

j.ang

j. polski

17.35-19.05

j. ros

j.ang

geografia

matematyka

j. polski

j.ang

j. niem

biologia

j. polski

19.20-20.50

historia

j. angielski

j. polski

j. polski

j.ang

j. niem

matematyka

geografia

Godzina

1gz

2gz

3gz

2pz1

2pz2

3pz1

3z

15.00-16.30

E. Klas

M. Mejer-Kobiela

Ł. P.

I. F.

Z. Sokół

Ż. Hinca

Ł. P.

M. S

B. Węzeł

16.45-17.30

E. Klas

M. Mejer-Kobiela

Ł. P.

I. F.

Z. Sokół

Ż. Hinca

Ł. P.

M. S

G. Walkusz

17.35-19.05

Ł. P.

M. S

A. Jaworowska

K. Laskowska-Treder

B. Grzenkowicz

I. F.

H. D.

Z. Sokół

G. Walkusz

19.20-20.50

W. Wojewódka

J. Ortmann-Ulatowska

G. Walkusz

B. Grzenkowicz

I. F.

H. D.

K. Laskowska-Treder

A. Jaworowska

 

Plan zajęć w liceum zaocznym

sobota

21 października 2017 r.

Godzina

1gz

2gz

3gz

2pz1

2pz2

3pz1

3z

8.00-9.30

fizyka

j. polski

matematyka

j. polski

matematyka

j. polski

geografia

9.45-11.15

j. polski

geografia

matematyka

j. angielski

historia

j. polski

matematyka

11.30-12.15

j. polski

j. angielski

historia

j. angielski

j. polski

matematyka

j. polski

12.30-14.00

podst. przeds.

j. angielski

historia

matematyka

j. polski

matematyka

j. polski

14.10-14.55

podst. przeds

matematyka

j. polski

hist. i społ.

historia

hist. i społ.

-----------------

15.00-15.45

historia

matematyka

j. polski

hist. i społ.

historia

-----------------

-----------------

Godzina

1gz

2gz

3gz

2pz1

2pz2

3pz1

3z

8.00-9.30

M. Gostkowski

M. Mejer-Kobiela

K. Laskowska -Treder

B. Grzenkowicz

Ż. Hinca

A. Niklas

A. Jaworowska

9.45-11.15

M. Mejer-Kobiela

A. Jaworowska

K. Laskowska -Treder

M. Skierka

E. Marszałkowska

A. Niklas

Ż. Hinca

11.30-12.15

M. Mejer-Kobiela

J. Ortmann-Ulatowska

E. Marszałkowska

M. Skierka

G. Żakowska

K. Laskowska -Treder

G. Walkusz

12.30-14.00

M. Fularczyk

J. Ortmann-Ulatowska

E. Marszałkowska

M. Lewna

G. Żakowska

K. Laskowska -Treder

G. Walkusz

14.10-14.55

M. Fularczyk

M. Lewna

G. Walkusz

R. Leszkowski

E. Marszałkowska

W. Wojewódka

--------------------

15.00-15.45

W. Wojewódka

M. Lewna

G. Walkusz

R. Leszkowski

E. Marszałkowska

-----------------

--------------------