I miejsce I LO w Kartuzach w powiatowej licealiadzie w futsalu dziewcząt

 

 

23 stycznia 2018 roku na sali sportowej przy szkole podstawowej w Goręczynie odbył się pierwszy w historii turniej powiatowy w piłce nożnej halowej dziewcząt szkół ponadgimnazjlanych . W zawodach wzięło udział 6 zespołów : gospodarzem było ZSP w Somoninie , oraz gościnnie wystąpiły ekipy z I LO Kartuzy , ZSZiO Kartuzy , ZSZiO Żukowo , II LO Kartuzy , ZST Kartuzy.

Skład I I LO Kartuzy : Klaudia Socha 1 g , Zuzanna Kroenka 1g , Asia Bystron 3g , Jola Gostkowska 3g , Dagmara Wiercińska 3e , Agata Literska 3e , Julia Deik 1d , Zofia Litwin 2 d , Julia czaja 1a , Paulina Zarach 1a

opiekun : Ryszard Dawidowski

Klasyfikacja końcowa 

 

grupa A

1. ZSZiO Kartuzy

2.ZSZiO Żukowo

3. ZSP Somonino

 

grupa B

1. I LO Kartuzy

2. II LO Kartuzy

3. ZST Kartuzy

 

Półfinały

I LO Kartuzy   3 - 2  ZSZiO Żukowo 

ZSZiO Kartuzy 2 - 0 II LO Kartuzy

 

mecz o 5 miejsce

ZSP Somonino 0 : 1 ZST Kartuzy

 

mecz o 3 miejsce

ZSZiO ZUkowo 2 - 1 II LO Kartuzy

 

finał 

I LO Kartuzy 2 - 1 ZSZiO Kartuzy

 

Zespół I LO w Kartuzach będzie reprezentował powiat kartuski na zawodach wojewódzkich.