III Internetowy Konkurs Wiedzy o Hieronimie Derdowskim

 

26.10.2018r. w naszej szkole odbył się III Internetowy Konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły Hieronimie Derdowskim. Połączyliśmy tradycję z nowoczesnością i do jego przeprowadzenia wykorzystana została ciekawa, nowoczesna aplikacja internetowa Quizizz. Konkurs zorganizowała Magdalena Plichta, doradca zawodowy we współpracy z nauczycielami Wiedzy o kulturze oraz szkolną biblioteką. Na podstawie uzyskanego raportu przydzielono miejsca, a najlepsi otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Radio ESKA Trójmiasto. Konkurs był doskonałą okazją, by poznać bliżej sylwetkę Hieronima Derdowskiego. Jak się okazało – uczniowie sporo wiedzą o patronie swojej szkoły.                              

Wyniki konkursu:

I miejsce: Marzena Krapkowska kl. If

II miejsce: Kinga Gorlikowska kl. If, Dominika Kuchta kl. Ia

III miejsce: Agata Spręga kl. Id, Zuzanna Roszkowska kl. If, Błażej Szwichtenberg IIIc