Sukces Patryka Kąkola w Olimpiadzie „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Sukces ucznia z Klasztornej w Olimpiadzie „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Dnia 13 grudnia 2018 roku w Gdańsku przeprowadzone zostały zawody międzyszkolne /II stopnia/ Olimpiady Przedmiotowej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”. Tegoroczna tematyka konkursu obejmuje lata 1922- 1956, a więc od traktatu ryskiego do żołnierzy niezłomnych. I LO reprezentowało trzech uczniów : Patryk Kąkol, Patryk Dawidowski i  Aleksander Lisowski. Awans do etapu wojewódzkiego wywalczył Patryk Kąkol. Dobrze zaprezentowali się pozostali  uczniowie. Opiekunem olimpiady jest pani Edyta Januszewska.

Patryk Dawidowski  i Patryk Kąkol

z opiekunem konkursu panią Edytą Januszewską

Reprezentanci I LO na Klasztornej w czasie konkursu: Aleksander Lisowski, Patryk Dawidowski i Patryk Kąkol