XIV Powiatowe Targi ,,Nauka - Praca - Kariera"

 

29 marca 2019r. w godz. 10.00 - 13.30 w naszej szkole odbędą się XIV Powiatowe Targi ,,Nauka - Praca - Kariera".

Specjalnie dla Was drodzy uczniowie przyjadą przedstawiciele ok. 30 uczelni wyższych, szkół policealnych. Informacją i pomocą przy stoiskach będą też służyć przedstawiciele instytucji rynku pracy. Będą ulotki, foldery, gadżety, konkursy przy stoiskach, informacje o pracy...

Bardzo ważnym krokiem w procesie po­dejmowania decyzji co do wyboru dalszej drogi kariery konieczne jest zdobycie aktualnej, rzetelnej informacji o kierunkach dalszego kształcenia i zawodach z profesjonalnych źródeł. Organizowane dla Was Targi to umożliwiają. Zadbajcie o swoją przyszłość i bądźcie na Targach!

Stoiska wystawców:

I piętro (hol, aula) – uczelnie niepubliczne, szkoły policealne, instytucje rynku pracy

II piętro (hol) – uczelnie publiczne