Spotkanie z absolwentami Dawidem i Damianem

 

25 lutego naszą szkołę, I LO w Kartuzach odwiedzili absolwenci z rocznika 2017, Dawid Krefta (student Politechniki Warszawskiej oraz Politechniki Gdańskiej) i Damian Trybull (student Uniwersytetu Warszawskiego). W kilku klasach opowiadali w swoich studenckich doświadczeniach, o możliwościach rozwoju, zwrócili też uwagę na wiele ważnych elementów związanych z wyborem kierunku dalszego kształcenia. Swoje wystąpienie opierali o samodzielnie przygotowaną ciekawą prezentację, był też czas na pytania. Dodatkowo dali licealistom możliwość późniejszego kontaktu, kiedy pojawią się jeszcze inne pytania dotyczące studiowania. To wspaniałe, że ,,na Klasztornej” możemy liczyć na swoich absolwentów i że są otwarci na wsparcie swoich nieco młodszych kolegów!

Absolwenci_Dami...
Absolwenci_Damian_Dawid Absolwenci_Damian_Dawid
Absolwenci_Dami...
Absolwenci_Damian_Dawid Absolwenci_Damian_Dawid
Absolwenci_Dami...
Absolwenci_Damian_Dawid Absolwenci_Damian_Dawid