Projekt CEMS Chance

Szanowni Państwo,

W imieniu CEMS Club Warszawa, organizacji non-profit działającej przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, pragniemy zaprosić uczniów Państwa szkoły do udziału w szesnastej edycji projektu CEMS Chance, która odbędzie się w terminie 20-24 maja 2019 r. w Warszawie.

Tegoroczny CEMS Chance to cykl 5-dniowych warsztatów skierowanych do uczniów III klas gimnazjów oraz I klas szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski, którzy pochodzą z małych miejscowości lub znajdują się w trudnej sytuacji życiowej – rodzinnej, finansowej lub zdrowotnej. Podczas  pobytu w Warszawie uczestnicy biorą udział w cyklu warsztatów, szkoleń i paneli dyskusyjnych, które mają na celu pomóc im w wyborze przyszłej ścieżki edukacyjnej, zachęcić do samorozwoju i ułatwić start w przyszłość.

Rekrutacja do projektu odbędzie się w dniach 13 - 27 kwietnia poprzez formularz zamieszczony na naszym facebookowym fanpage'u:  https://www.facebook.com/CEMSchance/

Do udziału w szesnastej edycji projektu pragniemy zaprosić 40 uczestników. Udział w projekcie jest BEZPŁATNY. Jedynym kosztem ponoszonym przez uczestnika jest dojazd do Warszawy i powrót do domu.