Uczniowie z 1ep na eliminacjach wojewódzkich konkursu Public Speaking w Gdańsku

Uczniowie z 1ep na eliminacjach wojewódzkich konkursu

Public Speaking w Gdańsku

11 lutego 2020 na auli Uniwersytetu Gdańskiego wydziału Filologii Angielskiej, tak jak co roku, odbył się etap wojewódzki Międzynarodowego Konkursu Krasomówczego Public Speaking, organizowane go przez English Speaking Union w Gdańsku. Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów z klasy dwujęzycznej 1ep: Kamil Kostecki, Fabian Wódczyński oraz Sergiusz Bosz. Zadaniem uczestników jest wygłoszenie 5 minutowej przemowy na niełatwy temat:” Nie wszystko w życiu można zmienić, ale niczego nie można zmienić do póki się z tym nie zmierzymy” Poziom konkursu jest niezwykle wysoki jako że uczestnikami są uczniowie najlepszych szkół z Trójmiasta. Sergiusz Bosz zajął 6 miejsce i tym samym jest na liście rezerwowej do eliminacji ogólnopolskich w Bydgoszczy. Gratulujemy i wszystkich zachęcamy do udziału w konkursie za rok :)