Ważne informacje dla uczniów klas trzecich !!!

Drodzy uczniowie klas trzecich!

W związku ze zbliżającym się dla Was końcem roku szkolnego przekazuję kilka informacji organizacyjnych

1. Ze względu na panującą epidemię nie odbędzie się uroczyste wręczenie świadectw absolwentom szkoły
  2. Świadectwa zostaną wręczone w późniejszym terminie – w wyjątkowej sytuacji, jeżeli ktoś z absolwentów musi otrzymać świadectwo ukończenia szkoły, proszony jest o kontakt z sekretariatem szkoły (telefoniczny 58-681-04-34, bądź mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
  3. Każdy z uczniów klas trzecich zobowiązany jest do zwrotu
    1. wypożyczonych książek z biblioteki (obecnie w korytarzu szkoły znajduje się karton, do którego można oddawać wypożyczone książki)
    2. kluczyka do szafki
    3. karty dostępu

Rzeczy te należy zwrócić do końca egzaminu maturalnego!

Maria Mejer-Kobiela