Salon Maturzystów 2020 online

Coroczny organizowany przez PERSPEKTYWY odbył się tym razem w formie online. Nasi uczniowie, a szczególnie maturzyści również wzięli w nim udział wraz z doradcą zawodowym oraz wychowawcami. 25 września, w godzinach 10 – 19 dla województwa pomorskiego oraz kujawsko – pomorskiego dostępna była platforma, na której odbywały się spotkania z ekspertami OKE, webinaria i spotkania doradcami zawodowymi, czaty na żywo ze specjalistami, można też było zapoznać się z ofertami uczelni przy ich wirtualnych stoiskach oraz pobrać Informator maturzysty przy stoisku Perspektyw. Udział wymagał rejestracji. Według danych organizatorów, liczba uczniów uczestniczących z naszej szkoły była drugą z najwyższych na oba województwa!