Kolejna Edycja Projektu Erasmus+

Drodzy uczniowie!

Mamy przyjemność ogłosić nabór chętnych do udziału w kolejnej edycji projektu Erasmus+.

Od ponad 10 lat jeżdzimy oraz gościmy parterów z 5 krajów nadbałtyckich. W tym roku ze względu na trwająca pandemię warsztaty odbędą się online. Przez cały tydzień od 22 do 28 listopada nasi uczniowie będą wykonywać zadania projektowe wspólnie z uczniami z Niemiec, Szwecji, Finlandii, Łotwy oraz Estonii. Więc jeśli lubisz poznawać nowych ludzi, jesteś otwarta/-y, kreatywny/-a oraz płynnie posługujesz się językiem angielskim, zgłoś się do projektu!

Rekrutacja jest dwustopniowa:

Etap pierwszy: esej na temat „Poland in the EU in 10 years time, your vision” 240-280 words.

Etap drugi: rozmowa w języku angielskim.

Termin nadesłania esejów: sobota 13.11 godz 10:00.

Termin rozmowy: poniedziałek 15.11.

Nauczyciele do kontaktu: Sabina Kobiela, Justyna Juńska Nacel