Nasza uczennica w finałach ogólnopolskich konkursu Public Speaking w języku angielskim

Nasza uczennica w finałach ogólnopolskich konkursu

Public Speaking w języku angielskim

17 marca w auli Uniwersytetu Gdańskiego odbył się etap wojewódzki konkursu krasomówczego w języku angielskim Public Speaking. Tegoroczny temat był nie lada wyzwaniem dla uczestników „Relacje między narodami są zbyt ważne aby pozostawić je jedynie rządom”. 20 najlepszych uczniów głównie ze szkół Trójmiasta wygłaszało swoje 5 minutowe przemówienia a następnie odpowiadało na pytania publiczności. Dwie nasze uczennice z 1g, Julia Lewków oraz Zuzanna Hołowczak mogą pochwalić się dużym sukcesem. Zuzia została wyróżniona a Julia będzie reprezentować naszą szkołę na finałach Ogólnopolskich w Bydgoszczy. Najlepszy mówca w kraju pojedzie na tygodniowy wyjazd do Londynu. Gratulujemy!!!