ZSO zaprasza do złożenia oferty cenowej na wykonanie prac remontowo – malarskich w auli budynku szkoły

Zapytanie ofertowe.

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kartuzach, 83-300 Kartuzy, ul. Klasztorna 4 zaprasza do złożenia oferty cenowej na wykonanie prac remontowo – malarskich w auli budynku szkoły.

Przedmiot zapytania.

1.Przedmiotem zapytania są prace remontowo – malarskie w pomieszczeniu nr 103 – aula.

2. Zakres prac w salach lekcyjnych :

- zabezpieczenie podłóg, drzwi i okien folią malarską;

- usunięcie starej farby ze ścian i sufitów oraz zmurszałych tynków;

- dwukrotne gruntowanie ścian i sufitów;

- uzupełnienie usuniętego tynku tynkiem renowacyjnym, dwukrotne szpachlowanie                     oraz szlifowanie ścian i sufitów;

- dwukrotne malowanie ścian i sufitów farbami emulsyjnymi trudno ścieralnymi.

Do w/w prac należy użyć materiałów atestowanych zgodnych z Polską Normą.

3. Termin realizacji zamówienia czerwiec 2023r.

4. Kryteria wyboru i oceny ofert.

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kartuzach dokona wyboru oferty w oparciu o kryteria:

- najniższej ceny.

5. Termin składania ofert.

Ofertę należy złożyć do dnia 31.05.2023r w formie elektronicznej na adres mailowy : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w sekretariacie szkoły.

6. Kontakt.

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kartuzach, ul. Klasztorna 4, 83-300 Kartuzy,

Mirosław Pleszek tel. 58 681 04 34.