Sukces uczniów klas trzecich w XI Międzypowiatowym Konkursie Matematycznym

1 i 2 czerwca 2023 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. J. Chełmońskiego w Łowiczu odbył się finał XI Międzypowiatowego Konkursu Matematycznego z udziałem uczniów z powiatów: kartuskiego, tatrzańskiego, świdnickiego i łowickiego.

Przez trzy dni uczestnicy konkursu z partnerskich powiatów integrowali się podczas wspólnego wyjazdu do stadniny koni "Karino" w Otolicach, a także mieli możliwość zwiedzenia Muzeum oraz Katedry Łowickiej.

2 czerwca 2023 roku o zwycięstwo w konkursie walczyły czteroosobowe drużyny. III miejsce zajęła drużyna powiatu kartuskiego w składzie (zwycięzcy etapu powiatowego): Marcin Młyński, Szymon Drywa, Igor Baranowski (uczniowie klas trzecich Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kartuzach). Nagrodami w potyczkach drużynowych były: głośniki bezprzewodowe, słuchawki bezprzewodowe oraz kalkulatory naukowe.

Gratulujemy chłopcom z klasy III c i III e. Życzymy dalszych sukcesów na matematycznej drodze.

Łowicz 1
Łowicz 2