VII Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa

Nadia Zawadzka uczennica klasy IIIc I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Kartuzach uczestniczyła w VII Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej. Konferencja odbywała się pod hasłem „Ciało człowieka – fascynująca maszyneria”. Zarówno wykładowcy, jak i uczniowie, odkrywali przed słuchaczami tajemnice ludzkiego ciała w jego wielu wymiarach. Konferencja miała charakter interdyscyplinarny i umożliwiała spojrzenie na temat w ramach wybranych paneli dziedzinowych. Odbyła się w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej w sobotę 30 września. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Rzecznik Praw Dziecka oraz Pomorski Kurator Oświaty.

Nadia za swoją pracę na temat „Badania audiometryczne- wyznaczanie progu słyszalności człowieka. Wpływ słuchawek jego słuch” zdobyła pierwsze miejsce w głosowaniu jury.

NadiaZawadzka