Public Speaking 2024

Międzynarodowy konkurs przemawiania

w języku angielskim

        W sobotę 23 marca 2024 nasza uczennica Zuzanna Hołowczak z klasy 2g przemawiała na Ogólnopolskim Konkursie Public Speaking, który w tym roku wyjątkowo odbył się w Gdańskiej „Topolówce”. Jest to konkurs międzynarodowy pod patronatem English Speaking Union z siedzibą w Londynie. Do finałów krajowych dostało się 23 uczniów z najlepszych szkół w Polsce. Temat tegorocznych przemów był nie lada wyzwaniem, należało rozważyć subiektywność dobra i zła. Po wygłoszonej przemowie uczestnicy musieli zmierzyć się z trudnymi pytaniami z widowni. Z radością informujemy że Zuzia została wyróżniona na tym trudnym konkursie. Serdecznie gratulujemy Zuzi jej sukcesu i zapraszamy do konkursu wszystkich entuzjastów przemawiania za rok.

 

IMG 1383
IMG 1384
IMG 1386
IMG 1391
IMG 1398
IMG 1412