90 lat Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego w Kartuzach

Drodzy Absolwenci Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. Hieronima Derdowskiego w Kartuzach.W 2017 r. przypada 90 rocznica założenia pierwszej szkoły średniej w Kartuzach. Z tej okazji 9 września 2017 r. odbędzie się uroczysty Zjazd Absolwentów.  

Wprawdzie do uroczystości pozostały jeszcze 2 lata, ale już teraz przekazujemy Państwu tę informację, abyście mogli zaplanować swój czas na to wydarzenie. 

W związku z organizacją zjazdu zwracamy się z gorącą prośbą do osób, które posiadają ciekawe zdjęcia z okresu szkolnego, a chcieliby je opublikować, o wypożyczenie ich w celu przygotowania pamiątkowej publikacji. Jednocześnie prosimy osoby zainteresowane udziałem w pracy komitetu zjazdowego o kontakt na poniższy adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W imieniu Komitetu Zjazdowego
Witold Wojewódka