Wspomnienia z Liceum

Zegar odlicza już czas do pięknego jubileuszu 90 – lecia Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego w Kartuzach. Z tej to okazji zwracamy się z prośbą do Was drodzy absolwenci Liceum na Klasztornej. Każdy z nas pamięta różne sytuacje szkolne – zabawne, śmieszne, ale też smutne. Pamiętamy grypsy nauczycieli, jak się ubierali , psoty różnego rodzaju itp. Miło byłoby przypomnieć te sceny z udziałem uczniów i profesorów. Liczymy, że odważycie się o nich napisać. Dzięki waszej pomysłowości, mamy nadzieję, uda się opracować trochę inną historię szkoły – może bardziej ludzką. Wasze wspomnienia wykorzystamy w przygotowaniu publikacji. Prosimy jednak pamiętać o pewnej zasadzie. Nie wykorzystamy wypowiedzi anonimowych! Ważne dla nas będą tylko te informacje, które zostaną podpisane imieniem i nazwiskiem z zaznaczeniem roku ukończenia szkoły( np. absolwent Jan Kowalski  - 1965 ). Piszcie, czekamy na Wasze wspomnienia, anegdoty, nawet krótkie informacje.

https://pl-pl.facebook.com/pages/I-Liceum-Og%C3%B3lnokszta%C5%82c%C4%85ce-im-H-Derdowskiego-w-Kartuzach/1534450320143664