I Powiatowy Turniej Szachowy

Sprawozdanie z I Powiatowego Turnieju Szachowego o Puchar Starosty

Dnia 13.02.2017r przy Zespole Szkół Ogólnokształcących z Oddziałami Dwujęzycznymi w Kartuzach odbył się I Powiatowy Turniej Szachowy o Puchar Starosty. Na turniej zgłosiło się 16 zawodników, z czego trzech uczniów przybyło z ZSP w Sierakowicach, dwóch uczniów z Gimnazjum w Sierakowicach, a pozostali uczestnicy byli uczniami ILO Kartuzy. Turniej został podzielony na 3 kategorie: Gimnazjum, Najlepsza Kobieta Turnieju i Szkoły Ponadgimnazjalne. Podczas turnieju rozegrano 6 rund po 15 minut dla każdego zawodnika. Osoby, które zajęły I miejsce otrzymały puchar, dyplom i karnet miesięczny do Klubu Fitness Forma w Kartuzach, II i III miejsce otrzymali dyplom i voucher do Klubu Fitness Forma w Kartuzach. Nagrodą. Wyniki turnieju wyglądają następująco:

Kategoria Gimnazjum:

1. Dawid Woelka Gimnazjum Sierakowice

2. Norbert Rychert Gimnazjum Sierakowice

Kategoria Najlepsza Kobieta Turnieju:

1. Agata Koszałka ILO Kartuzy

Kategoria Szkoły Ponadgimnazjalne

1. Maksymilian Pawelczyk ILO Kartuzy

2. Rafał Staroszczyk ILO Kartuzy

3. Jakub Kwidziński ILO Kartuzy

Wszystkim zwycięzcą gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

Sporządziła:

Zuzanna Cybula