Spotkanie z doradcą edukacyjnym OXFORDON

Z inicjatywy doradcy zawodowego Magdy Plichta 6.11.2017 roku w naszej szkole odbyły się zajęcia dotyczące kariery międzynarodowej.
Poprowadzili je w języku angielskim i polskim doradcy edukacyjni OXFORDON waz ze studentem z TURCJI. Udział wzięły klasy dwujęzyczne Ie, IIe oraz klasy IIIa, IIId, IIIf. Nie tylko dla klas dwujęzycznych, ale też dla pozostałych była to doskonała okazja, by m.in. dowiedzieć się więcej o studiach w Wielkiej Brytanii, porozmawiać z osobą która na co dzień posługuje się językiem angielskim. Sami uczniowie twierdzą, że zajęcia były bardzo ciekawe, prowadzone zrozumiałym językiem w atmosferze
otwartości. Uzupełnieniem była przejrzysta prezentacja. Dostrzegli wiele korzyści płynących z tych zajęć, np. wpłynęły na ambicję, by rozwijać znajomość języka angielskiego, młodzież zdobyła informacje pomocne w podejmowaniu decyzji związanych z pracą i nauką, ważne szczególnie dla osób, które myślą o studiach za granicą. Wyrazili chęć udziału w kolejnych, stąd współpraca z OXFORDON będzie kontynuowana.

Zdjęcia dostępne w galerii