Warsztaty Erasmus+ Baltic Sea Forum

9 stycznia br. uczestnicy międzynarodowego projektu Erasmus+ Baltic Sea Forum, dzieliła się swoimi doświadczeniami z tygodniowych warsztatów, które odbyli w listopadzie w Niemczech z rówieśnikami partnerskich szkół ze Szwecji, Niemiec, Łotwy i Estonii.

Na anglojęzyczne spotkanie zaproszeni zostali uczniowie klas dwujęzycznych oraz wybrane klasy pierwsze. Marcelina z 2g, Alicja, Monika i Łukasz z 2e oraz Ariel i Nikodem z 2a przygotowali prezentację multimedialną, dramę oraz poprowadzili częśc warsztatową spotkania. Podzielili się wrażeniami z wyjazdu oraz zainicjowali rozmowy na temat równości płci i swobody wypowiedzi, które są tegorocznym tematem przewodnim projektu. Opiekunami spotkania były p.Sabina Kobiela i p.Beata Węzeł.

To pierwsze takie inspirujące spotkanie dyskusyjne klas dwujęzycznych, uczniów zaawansowanych językowo. Mamy nadzieję, że było ciekawie, a spotkanie zachęciło do udziału w przyszłych projektach ;)