V Powiatowy Konkurs Recytatorski Prozy i Poezji Anglojęzycznej

 

To już V Powiatowy Konkurs Recytatorski Prozy i Poezji Anglojęzycznej, organizowany przez ZSZiO w Kartuzach - 22.02.2018r. Każdego kolejnego roku poziom konkursu wzrasta znacząco i tegoroczni uczestnicy prezentowali niezwykle ambitne językowo utwory oraz profesjonalnie dopracowaną interpretację. Nasz reprezentant, Krystian Plichta (1g) niepokojąco mroczną interpretacją utworu „Blues” Heidi Anderson przyprawił słuchających o dreszcze. Natomiast po niezwykle poruszającym, ekspresyjnym i osobistym występie Marty Goluch (2a) z „Apple air” Ralph’a Kamińskiego, na sali zapanowała dłuższa, ale wymowna cisza. Jurorzy byli zgodni, że Marta nie miała sobie równych i właśnie jej przyznali pierwsze miejsce w konkursie :)  

Dziękuję naszym reprezentantom i zapraszam do udziału w przyszłym roku.