Dyrekcja I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Hieronima Derdowskiego w Kartuzach uprzejmie informuje, że w dniach 11-12 czerwca 2027 roku odbędą się uroczystości związane z jubileuszem stulecia szkoły

 

Stulecie naszej ALMA MATER

            Dyrekcja I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Hieronima Derdowskiego w Kartuzach uprzejmie informuje, że w dniach 11-12 czerwca 2027 roku odbędą się uroczystości związane z jubileuszem stulecia szkoły. Obchodom towarzyszyć będą różnego rodzaju imprezy uświetniające to wydarzenie, na które już dziś serdecznie zapraszamy. Na bieżąco będziemy informować o terminach i formach przedsięwzięć związanych z uroczystością.

          Jednocześnie prosimy o zgłaszanie się osób, które posiadają pamiątkowe zdjęcia i ciekawe wspomnienia związane z historią naszej szkoły.

 

 1