25 marca w naszej szkole odbył się Powiatowy Konkurs znajomości idiomów angielskich

 

        25 marca w naszej szkole odbył się Powiatowy Konkurs znajomości idiomów angielskich. Już po raz trzeci przyjechali do nas uczniowie z czterech szkół powiatu, ażeby zmierzyć się z niełatwymi zadaniami na idiomy: test pisemny, zadania na tłumaczenia, dialogi sytuacyjne oraz Kahoot. W tym roku najlepszą drużynę stworzyli Franciszek Mallek oraz Roksana Mielewczyk ze „Wzgórza” drugie miejsce zajęły uczennice z „Klasztornej” Klaudia Prabucka oraz Sonia Groszek, natomiast trzecie Weronika i Klaudia Gosz z Technikum z Sierakowic. Wszyscy uczestnicy wykazali się imponującą wiedzą idiomów angielskich, poziom był bardzo wyrównany i wszystkim towarzyszył pozytywny duch rywalizacji. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie za rok.

 

IMG 1427
IMG 1430
IMG 1435
IMG 1449
IMG 1479
IMG 1481