TURNIEJ DEBAT OKSFORDZKICH SZKOŁĄ KULTURY DIALOGU OBYWATELSKIEGO NA POMORZU

Nasza szkoła przystąpiła do projektu TURNIEJ DEBAT OKSFORDZKICH SZKOŁĄ KULTURY DIALOGU OBYWATELSKIEGO NA POMORZU. Organizatorem jest Fundacja Mikroakademia.

Udział w projekcie wiąże się z kilkoma etapami.

26.10.2016r. grupa młodzieży wzięła udział w jednodniowym szkoleniu prowadzonym przez prezesa fundacji, kształcącym umiejętność występowania podczas debat oksfordzkich, teraz przygotowuje swoją debatę pokazową, którą zaprezentuje koleżankom i kolegom w szkole 9 grudnia. Ta debata będzie poddana super wizji, czyli uczniowie otrzymają informację zwrotną od prezesa fundacji Mikroakademia odnośnie swoich wystąpień. Wiążącym terminem jest 16 grudnia oraz 19 grudnia kiedy odbędzie się turniej debat w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. W projekcje bierze udział 12 szkół z województwa pomorskiego.