UCZNIOWIE Z KLASZTORNEJ NA DNIU OTWARTYM SGH w WARSZAWIE

UCZNIOWIE Z KLASZTORNEJ

NA DNIU OTWARTYM

SGH w WARSZAWIE

10 marca br. uczniowie IIc i kilku innych klas LO na Klasztornej pod opieką pani Edyty Januszewskiej odwiedzili Szkołę Główną Handlową w Warszawie.

Szkoła przygotowała bardzo ciekawy program. Uczniowie w czasie Dnia Otwartego mogli uczestniczyć w kilku wykładach , spotkać się z doradcą zawodowym- panem Andrzejem Krawczykiem z Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami SGH, zapoznać się z ofertą uczelni i poznać Kampus dzięki studentom z Samorządu Studentów SHG , którzy przygotowali wycieczkę po uczelni. Chętni mogli wziąć w bloku prowadzonym w języku angielskim.

Uczniowie II c już drugi rok są klasą akademicką pod patronatem SGH. W ramach współpracy ze szkołą uczestniczyli w kilku webinariach . Mogą korzystać z platformy e-learningowej , zasobów biblioteki SGH. Brali udział w spotkaniu z pracownikiem szkoły- panem Krzysztofem Rekiem.